تاریخ: ۷:۲۰ :: ۱۳۹۴/۱۱/۱۲
نام نویسنده: sobhan

رئیس فدراسیون وزنه‌برداری از اختصاص جوایز دلاری برای نفرات برتر رقابت‌های جام فجر و اهدای پاداش ویژه به رکوردشکنان خبر داد.   به گزارش مازند اسپرت رقابت‌های بین‌المللی وزنه‌برداری جام فجر برای اولین‌بار در تاریخ این رشته به عنوان یکی از مراحل مسابقات گزینشی بازی‌های المپیک قرار است طی روزهای ۱۰ تا ۱۴ خردادماه سال آینده به […]

رئیس فدراسیون وزنه‌برداری از اختصاص جوایز دلاری برای نفرات برتر رقابت‌های جام فجر و اهدای پاداش ویژه به رکوردشکنان خبر داد.

خبرگزاری فارس: جایزه ۶۴ هزار دلاری مسابقات وزنه‌برداری جام فجر و پاداش ویژه برای رکوردشکنان

 

به گزارش مازند اسپرت رقابت‌های بین‌المللی وزنه‌برداری جام فجر برای اولین‌بار در تاریخ این رشته به عنوان یکی از مراحل مسابقات گزینشی بازی‌های المپیک قرار است طی روزهای ۱۰ تا ۱۴ خردادماه سال آینده به میزبانی کشورمان برگزار شود که مسئولان فدراسیون وزنه‌برداری تمهیدات ویژه‌ای از جمله پرداخت جوایز دلاری را برای برگزاری این مسابقات در نظر گرفته‌اند.

علی مرادی رئیس فدراسیون وزنه‌برداری در این خصوص به خبرگزاری فارس گفت: برای نفرات برتر اوزان ۸۵، ۹۴، ۱۰۵ و ۱۰۵ + کیلوگرم به ترتیب هر کدام ۸ هزار، ۵ هزار و ۳ هزار دلار جایزه نقدی در نظر گرفته شده است.

وی همچنین از پرداخت جایزه دلاری ویژه به رکوردشکنان این اوزان خبر داد و گفت: به هر کدام از وزنه‌بردارانی که موفق به شکستن رکورد جهان شوند به ترتیب در حرکت یک ضرب ۳ هزار دلار، در حرکت دو ضرب ۳ هزار دلار و در مجموع ۵ هزار دلار جایزه نقدی اهدا خواهد شد.

مرادی همچنین اعلام کرد که امتیازات نفرات برتر براساس جدول سینکلر که استاندارد فدراسیون جهانی است محاسبه خواهد شد./فارس

پاسخی بگذارید