تاریخ: ۷:۱۴ :: ۱۳۹۴/۱۱/۱۲
نام نویسنده: sobhan

داود عابدین‌زاده و بشیر باباجان‌زاده برای حضور در رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی جام زومباتلی راهی مجارستان می‌شوند.   به گزارش مازند اسپرت و به نقل از فدراسیون کشتی، پیش از این محمد بنا اعلام کرده بود، به دلیل آنکه نمی‌خواهد با توجه به نزدیک بودن مسابقات گزینشی المپیک، فشاری به کشتی‌گیرانی نظیر سوریان و نوروزی به خاطر […]

داود عابدین‌زاده و بشیر باباجان‌زاده برای حضور در رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی جام زومباتلی راهی مجارستان می‌شوند.

خبرگزاری فارس: عابدین‌زاده و باباجان‌زاده به جای اوکراین عازم مجارستان می‌شوند

 

به گزارش مازند اسپرت و به نقل از فدراسیون کشتی، پیش از این محمد بنا اعلام کرده بود، به دلیل آنکه نمی‌خواهد با توجه به نزدیک بودن مسابقات گزینشی المپیک، فشاری به کشتی‌گیرانی نظیر سوریان و نوروزی به خاطر کاهش وزن وارد شود و از سوی دیگر آن‌ها در تمرین‌ها رشد قابل توجهی داشتند، تیم ایران در جام زومباتلی شرکت نمی‌کند.

اما دیروز (یکشنبه) فدراسیون کشتی مجارستان پس از اطلاع از عدم حضور فرنگی‌کاران ایران در تورنمنت این کشور، طی درخواست کتبی از فدراسیون کشتی ایران خواست، نسبت به اعزام فرنگی‌کاران ایرانی به این تورنمنت  اقدام کند.

به دنبال این درخواست و از آنجا که فدراسیون کشتی ایران و مجارستان طی سال‌های اخیر مراودات گسترده‌ای با یکدیگر داشته‌اند و هر دو کشور حضور پررنگی در تورنمنت‌های دو طرف دارند، فدراسیون کشتی به محمد بنا اعلام کرد، نسبت به اعزام فرنگی‌کاران به این تورنمنت اقدام کند.

محمد بنا نیز پس از این موضوع با حضور داود عابدین‌زاده و بشیر باباجان‌زاده فرنگی‌کاران اوزان ۸۵ و ۱۳۰ کیلوگرم ایران برای حضور در این رقابت‌ها موافقت کرد و قرار است این دو کشتی‌گیر به همراه رسول جزینی مربی تیم ملی کشتی فرنگی عازم مجارستان شوند. پیش از این قرار بود این دو کشتی‌گیر به تورنمنت کیف اعزام شوند که به این ترتیب سفر آنها به اوکراین منتفی است.

رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی جام زومباتلی مجارستان روزهای ۱۷ و ۱۸ بهمن ماه برگزار می‌شود./فارس

پاسخی بگذارید