تاریخ: ۷:۰۳ :: ۱۳۹۴/۱۱/۱۲
نام نویسنده: sobhan

سرمربی اینتر میلان پس از شکست در دربی دلمادونیا اظهار داشت که حق آنها شکست با سه گل نبود.   به گزارش مازند اسپرت سرمربی اینتر پس از شکست ۳ بر صفر شاگردانش برابر میلان بار دیگر سخنانی که در بازی برابر یوونتوس زد را تکرار کرد و اظهار داشت: این شکست با این نتیجه ناعادلانه بود. […]

سرمربی اینتر میلان پس از شکست در دربی دلمادونیا اظهار داشت که حق آنها شکست با سه گل نبود.

خبرگزاری فارس: مانچینی: شایسته هواداران میلان نیست که اهانت کنند!

 

به گزارش مازند اسپرت سرمربی اینتر پس از شکست ۳ بر صفر شاگردانش برابر میلان بار دیگر سخنانی که در بازی برابر یوونتوس زد را تکرار کرد و اظهار داشت: این شکست با این نتیجه ناعادلانه بود.

مانچو پس از این دیدار در جمع خبرنگاران گفت: این نتیجه برای بازی دربی محکوم به شکست است. ما روزهای سختی را می‌گذرانیم. اشتباهات زیادی را در این دیدار انجام دادیم. این نتیجه اصلا عادلانه نبود زیرا ما فرصت‌های زیادی را داشتیم ولی استفاده نکردیم.

وی افزود: اگر در بازی چنین حساسی گل نزنید مطمئنا گل می‌خورید. در نتیجه در پایان بازی بازنده خواهی شد. ما در سه هفته گذشته بازی خوبی را از خود به نمایش نگذاشتیم در نتیجه تمام آنها را شکست خوردیم. من نمی‌گویم که بدشانس بودیم و شکست خوردیم اما در بسیاری از مواقع امور بر وفق مراد پیش نرفت.

مانچینی که در این دیدار در دقیقه ۵۰ بازی به خاطر اعتراضات پی‌درپی به داور از روی نیمکت اخراج شد. او حرکت زشتی را به هواداران میلان انجام داد که خشم آنها را بر انگیخت. وی در این رابطه گفت: شایسته هوادارن میلان نیست که اهانت کنند!

با این کاری که سرمربی اینتر انجام داد به احتمال زیاد جریمه خواهد شد./فارس

پاسخی بگذارید