تاریخ: ۷:۰۱ :: ۱۳۹۴/۱۱/۱۲
نام نویسنده: sobhan

مسئولان سیاسی آلمان قهرمانی تیم ملی هندبال این کشور در مسابقات قهرمانی اروپا را تبریک گفتند.   به گزارش مازند اسپرت مسئولان سیاسی آلمان قهرمانی تیم هندبال کشورشان را در مسابقات قهرمانی اروپا و کسب سهمیه المپیک تبریک گفتند. رئیس جمهور آلمان و صدراعظم این کشور بعد از قهرمانی شب گذشته تیم هندبال آلمان با ارسال پیامی […]

مسئولان سیاسی آلمان قهرمانی تیم ملی هندبال این کشور در مسابقات قهرمانی اروپا را تبریک گفتند.

خبرگزاری فارس: گاک: از صمیم قلب تبریک می‌گویم/ مرکل: روحیه تیمی در تیم ملی هندبال آلمان موج می‌زد

 

به گزارش مازند اسپرت مسئولان سیاسی آلمان قهرمانی تیم هندبال کشورشان را در مسابقات قهرمانی اروپا و کسب سهمیه المپیک تبریک گفتند. رئیس جمهور آلمان و صدراعظم این کشور بعد از قهرمانی شب گذشته تیم هندبال آلمان با ارسال پیامی این موفقیت را به هندبالیست‌های کشورشان تبریک گفتند.

یواخین گاک، رئیس جمهور آلمان گفت: برای قهرمانی اروپا از صمیم قلب به شما تبریک می‌گویم. به عنوان جوان‌ترین تیم تورنمنت شاهکار بزرگی انجام دادید. همراه با شما تمام مردم آلمان در این موفقیت بزرگ سهیم هستند و شادی می‌کنند. من تمام بازی‌های آلمان را تعقیب کردم و تحت تاثیر روحیه تیمی شما قرار گرفتم. شما می‌توانید خوشحال باشید و به خود ببالید که چنین توان بزرگی را ارائه کردید، پس بابت این موفقیت جشن بگیرید.

همچنین آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان هم در پیام خود گفت: از صمیم قلب موفقیت تیم هندبال آلمان در مسابقات قهرمانی اروپا را تبریک می‌گویم. این تیم جوان آلمان در گذر تورنمنت و بازی به بازی پیشرفت کرد و سطح خود را ارتقا داد. تا جایی که در فینال به همه نشان داد که چه قابلیت زیادی دارد و چقدر در جنگ‌های تن به تن قوی است. آلمان ثابت کرد چه شور و اشتیاقی دارد و از همه مهمتر روحیه تیمی در آن موج می‌زند. این تیم یک بار دیگر سنت بزرگ آلمان را عیان کرد و مطمئناً هواداران زیاد جدیدی را جذب ورزش کرد.

آلفونس هورمان، رئیس سازمان ورزش آلمان هم گفت: این یک فینال غیر قابل تصور و نمایش فوق‌العاده بود که تیم هندبال جوان آلمان نشان داد. خیلی از این موضوع خوشحال هستیم که هندبال آلمان هم قهرمان شد و هم بلیت حضور در ریو را قطعی کرد./فارس

پاسخی بگذارید