تاریخ: ۷:۰۰ :: ۱۳۹۴/۱۱/۱۲
نام نویسنده: sobhan

تماشای دیدار تیم‌های نفت و الجیش در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا رایگان شد.   به گزارش مازند اسپرت و به نقل از سایت رسمی باشگاه نفت تهران، موسسسه فرهنگی، ورزشی صنعت نفت تهران ضمن تشکر و قدردانی از هواداران تیم‌های مختلف کشورمان که در رقابت‌های فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا با حضور در ورزشگاه به تشویق […]

تماشای دیدار تیم‌های نفت و الجیش در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا رایگان شد.

خبرگزاری فارس: دیدار نفت و الجیش برای تماشاگران رایگان شد

 

به گزارش مازند اسپرت و به نقل از سایت رسمی باشگاه نفت تهران، موسسسه فرهنگی، ورزشی صنعت نفت تهران ضمن تشکر و قدردانی از هواداران تیم‌های مختلف کشورمان که در رقابت‌های فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا با حضور در ورزشگاه به تشویق و حمایت از نفت ایران پرداختند و نقش پررنگی در موفقیت‌های تیم در این بازی‌ها داشتند، از هواداران تیم های پرسپولیس، استقلال، تراکتورسازی، سپاهان، ملوان و …. دعوت می‌کند تا تیم نفت ایران را در مصاف با الجیش قطر در ورزشگاه آزادی تنها نگذارند و همچون گذشته با حضور خود در ورزشگاه انگیزه و روحیه کادر فنی و بازیکنان تیم نفت را در پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا، مضاعف کنند.

تاریخ فوتبال ایران نشان داده که یکی از بزرگترین ترس‌های تیم‌های عربی در مصاف با تیم‌های کشورمان حضور پرشماران هواداران فوتبال ایرانی در ورزشگاه‌هاست. باشگاه نفت تهران هزینه‌بلیط‌های بازی با الجیش را برای تماشاگران ایرانی متقبل شده است.

منتظر و مشتاق دیدار شما هستم. وعده ما بیستم بهمن ورزشگاه بزرگ آزادی./فارس

پاسخی بگذارید