تاریخ: ۶:۵۹ :: ۱۳۹۴/۱۱/۱۲
نام نویسنده: sobhan

تیم ملی ایران ۱۳ خرداد ماه سال آینده در پایتخت مقدونیه به مصاف این کشور خواهد رفت.   به گزارش مازند اسپرت تیم ملی فوتبال ایران در صورت صعود به مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برنامه‌های زیادی را تدارک دیده است تا با قدرت هرچه تمام راهی گام به این رقابت‌ها بگذارد. بر همین اساس […]

تیم ملی ایران ۱۳ خرداد ماه سال آینده در پایتخت مقدونیه به مصاف این کشور خواهد رفت.

خبرگزاری فارس: دیدار شاگردان کی‌روش با مقدونیه در اسکوپیه/ مسابقه با نروژ روی هوا!

 

به گزارش مازند اسپرت تیم ملی فوتبال ایران در صورت صعود به مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برنامه‌های زیادی را تدارک دیده است تا با قدرت هرچه تمام راهی گام به این رقابت‌ها بگذارد.

بر همین اساس یکی از این برنامه‌ها که از سوی کادرفنی تیم ملی تدارک دیده شده، انجام دیدارهای دوستانه با تیم‌های اروپایی است که برگزاری دیدار با مقدونیه و نروژ از جمله این برنامه‌ها به شمار می‌رود.

با این حال یکی از مشکلاتی که برای دیدار با مقدونیه وجود داشت، محل برگزاری این دیدار بود که پس از کلی کش و قوس، سرانجام کشور اتریش محل انجام این دیدار تدارکاتی معرفی شد اما این برنامه تغییر کرده و قرار است این دیدار در اسکوپیه پایتخت مقدونیه برگزار شود.

از سوی دیگر شاگردان کی‌روش قرار بود ۱۸ خرداد در دیدار دیگری به مصاف تیم ملی نروژ بروند که گویا برگزاری این دیدار تدارکاتی در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است و هنوز توافق نهایی آن برای برگزاری آن به عمل نیامده است.

این در حالی است که اسدی، دبیر فدارسیون فوتبال هفته گذشته در گفت و گو با فارس از توافق شورای برون مرزی برای این سفر خبر داده بود./فارس

پاسخی بگذارید