تاریخ: ۴:۱۲ :: ۱۳۹۴/۱۱/۱۲
نام نویسنده: sobhan

مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان مازندران از برگزاری برنامه جشن انقلاب با حضور جامعه ورزش، در فرودگاه دشت ناز ساری به میمنت ورود تاریخی امام خمینی (ره) به کشورمان عزیزمان ایران خبر داد. به گزارش مازند اسپرت؛ محمد لطیفی با اشاره به اجرای برنامه ویژه استقبال نمادین در روز دوازدهم بهمن بمناسبت […]

222مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان مازندران از برگزاری برنامه جشن انقلاب با حضور جامعه ورزش، در فرودگاه دشت ناز ساری به میمنت ورود تاریخی امام خمینی (ره) به کشورمان عزیزمان ایران خبر داد.

به گزارش مازند اسپرت؛ محمد لطیفی با اشاره به اجرای برنامه ویژه استقبال نمادین در روز دوازدهم بهمن بمناسبت سالروز ورود امام خمینی (ره) در فرودگاه دشت ناز ساری، گفت: با حضور استاندار و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی به ویژه جامعه بزرگ ورزش مازندران، برنامه جشن انقلاب در فرودگاه دشت ناز ساری برگزار می گردد.

لطیفی رژه ورزشکاران موتورسوار، اتومبیلران و دوچرخه سوار از فرودگاه تا میدان امام خمینی(ره) ساری را از دیگر برنامه های مهم  روز دوازدهم بهمن عنوان کرد و اذعان داشت: جشن بزرگ انقلاب همزمان در فرودگاههای سراسر کشور از ساعت ۹:۳۰  نیز در فرودگاه دشت ناز ساری برگزار خواهد شد.

وی افزود: در آستانه سی وهفتمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بیش از ۷۰۰ برنامه متنوع فرهنگی ورزشی در سطح استان برگزار خواهد شد.

پاسخی بگذارید