تاریخ: ۹:۵۴ :: ۱۳۹۴/۰۵/۰۳
نام نویسنده: sobhan

مدیرعامل سابق پرسپولیس گفت: وقتی در یک باشگاه در یک سال سه مدیر جابجا می‌شود دیگر چطور اسپانسرها رغبت پیدا می‌کنند تا وارد گود شوند؟   به گزارش “مازنداسپرت” ، حبیب کاشانی در مورد جلسه امروز آسیب شناسی برای واگذاری سرخابی‌ها به بخش خصوصی گفت: بانک‌ها، صنعت و حتی بخش خودرو نیز واگذار شد اما […]

مدیرعامل سابق پرسپولیس گفت: وقتی در یک باشگاه در یک سال سه مدیر جابجا می‌شود دیگر چطور اسپانسرها رغبت پیدا می‌کنند تا وارد گود شوند؟

 

به گزارش “مازنداسپرت” ، حبیب کاشانی در مورد جلسه امروز آسیب شناسی برای واگذاری سرخابی‌ها به بخش خصوصی گفت: بانک‌ها، صنعت و حتی بخش خودرو نیز واگذار شد اما هنوز معادله واگذاری سرخابی ها حل نشده است. ای کاش این آسیب‌شناسی قبل از واگذاری بود چون دیگر الان مردم بی‌اعتماد شده‌اند و کار برای اداره این دو باشگاه سخت شده است.

وی افزود: یکی دیگر از اشکالات بی‌ثباتی مدیریت است. وقتی در یک باشگاه در یک سال سه مدیر جابجا می‌شود دیگر چطور اسپانسرها رغبت پیدا می‌کنند تا وارد گود شوند؟ چرا که سلایق هر مدیر با مدیر دیگر متفاوت است و بی‌ثباتی مدیریت قدرت اسپانسرینگ را کم می‌کند.

کاشانی گفت: به طور مثال بازی گالاکسی با آرسنال ۹۴ هزار و ۳ نفر در ورزشگاه بودند و این یعنی برای سه نفر هم حساب و کتاب می‌کنند و درآمدها دقیق مشخص است اما اینجا بی‌ثباتی مدیریت مشکلات زیاد ایجاد کرده است. جالب اینجا که وزارت ورزش هم تصمیم می‌گیرد استقلال و پرسپولیس را کرایه دهد! مگر خانه و ماشین است که بخواهند آن را کرایه دهند.

وی یادآور شد: وزارت باید با کارشناسان امر مشورت کرده و از آنها کارشناسی بگیرند چرا که آنها برای کارشناسی و مشورت خود پول نمی‌خواهند. من خودم به خاطر پرسپولیس بیمارستان خوابیدم و فتح‌الله‌زاده هم همینطور و مدیران زیادی هستند که می توانند در خصوص این دو تیم به وزارت ورزش کارشناسی بدهند. چرا که این دو تیم با همه تیم ها متفاوت هستند و بارها مشاهده شده که تماشاگر با جانش فوتبال را نگاه می‌کند.

مدیر تیم امید با اعلام حل مشکل خاکپور برای همراهی تیم امید در مورد اینکه آیا این تیم از شورای شهر حمایت می‌شود، گفت: مگر هر کسی هر جا بود از آنجا باید تأمین شود؟ در مورد تیم امید هم کمیته و هم فدراسیون ردیف بودجه دارند و به ما کمک می‌شود. غیر از این نیست و خیال‌تان راحت اما برای اردوهای خارج از کشور پول توجیبی را افراد خیر تأمین می‌کنند. با این حال سایر مسائل از جمله تأمین بلیت و اسکان برای کمیته و فدراسیون است.

وی یادآور شد: مگر بسکتبال و والیبال با صعود به المپیک پول‌شان را خودشان درمی‌آورند و یا مگر تکواندو هم کاشانی دارد که این صحبت‌ها را مطرح می‌کنید؟

کاشانی گفت: در کنار خاکپور بازیکنان دیگر هم می‌توانند از قانونی که برای رفع مشکل خاکپور ایجاد شده استفاده کنند.

کاشانی در پایان در مورد اینکه شنیده می‌شود مایلی کهن از تیم امید به خاطر بیماری استعفا کرده است، به خبرنگاران گفت: تنها خبری که در این مورد وجود ندارد استعفای مایلی‌کهن است و گویا شما دو ماه عقب هستید.

 

منبع:ورزش۳

 

 

پاسخی بگذارید