تاریخ: ۹:۴۷ :: ۱۳۹۴/۰۵/۰۳
نام نویسنده: sobhan

بازیکن تازه تیم روستوف روسیه برای ملوان تیم سابق اش آرزوی موفقیت می کند.   به گزارش “مازنداسپرت“، سعید عزت الهی بعد از حضور در مورد انتخاب تیم روستوف روسیه عنوان کرد که این تیم را بخاطر تیم ملی بزرگسالان انتخاب کرده تا بتواند تجربه بازی در رده سنی بزرگسال را کسب کند. عزت الهی […]

بازیکن تازه تیم روستوف روسیه برای ملوان تیم سابق اش آرزوی موفقیت می کند.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، سعید عزت الهی بعد از حضور در مورد انتخاب تیم روستوف روسیه عنوان کرد که این تیم را بخاطر تیم ملی بزرگسالان انتخاب کرده تا بتواند تجربه بازی در رده سنی بزرگسال را کسب کند.

عزت الهی به خبرنگار ورزش سه، گفت: دو هفته از لیگ روسیه می گذرد و من هنوز ای تی سی من برای بازی در روستوف صادر نشده است ولی امیدوارم که در هفته های بعد بتوانم برای تیمم بازی کنم.

بخاطر تیم ملی روستوف را انتخاب کردم
بعد از پیشنهادی که تیم روستوف به من ارائه داد و من هم با در نظر گرفتن شرایطم در تیم ملی بزرگسالان داشتم دوست داشتم که د تجربه بازی باشگاهی در تیم بزرگسال را تجربه کنم. برای همین هم دوست داشتم تا شرایطی در این فصل برایم مهیا شود که بتوانم در رده سنی بزرگسال به تجربیاتم در یک تیم معتبر اروپایی بازی و تجربه اندوزی کنم. فاکتورهای من برای انتخاب تیم در این فصل و با توجه به پیشنهادی که داشتم لیگ روسیه را انتخاب کردم. چون آقای بردی یف سرمربی این تیم از زمانی که من در روبین بودم روی من نظر داشت خواهان جذب من بود ولی قسمت نشده بود که با ایشان همکاری کنم. اما امسال قسمت این شد که کار با ایشان را در روسیه تجربه کنم.

روسیه را انتخاب کردم تا پیشرفت کنم
تفاوت لیگ اسپانیا با روسیه خیلی زیاد هست. هم از لحاظ سبک بازی و هم از لحاظ شرایط جوی و محیطی اسپانیا در منطقه دیگری است و روسیه در جای دیگری قراردارد. ولی اولویت من همانطور که گفتم بازی کردن در لیگ اول یک لیگ اروپایی بود و می دانم که خیلی کار سختی دارم و شاید اگر در اسپانیا می ماندم می توانستم در شرایطی ساده تر با تیمهای دسته سومی آنجا قرارداد ببندم ولی این راهی نبود که من انتخاب کنم و مسیر پیشرفت من این نبود! فکر کردم اگر روسیه را انتخاب کنم خیلی زودتر پیشرفت می کنم بازیکنان بزرگی در این لیگ هستند از هالک برزیلی بگیرید تا آرشاوین یا ام ویلای فرانسوی… امیدوارم که خدا کمکم کند تا اینجا پیشرفت کنم.

نمی توانم برای روستوف بازی کنم
روستوف در حال حاضر در رده نهم جدول است هفته پیش اولین دیدارشان به تساوی یک بر یک رسیدامروز هم در هفته دوم به مصاف تیم اوفا می روند. من هم بخاطر اینکه هنوز ای تی سی ام نیامده نمی توانم در ترکیب تیمم بازی کنم و امیدوارم در هفته های بعدی بتوانم برای روستوف به میدان بروم . خوشبختانه حضور سردار هم در اینجا خیلی تاثیر گذار است و باعث می شود که زودتر با محیط و شرایط هماهنگ شوم.

قلعه نویی صد در صد حاشیه های ملوان را مدیریت می کند
در مورد ملوان و شرایط این تیم هم سوال می کنید باید بگویم که من اخبار این تیم را همیشه دنبال می کنم. در مورد پیوستن آقای قلعه نویی باید بگویم که او خیلی مربی با تجربه ای است. او صد در صد می تواند حاشیه هایی را که فصل پیش اطراف تیم بود و باعث شد تا نتوانند نتیجه بگیرند را مدیریت کند. به نظر من درست است که ملوان در این فصل هم خیلی دیر شروع به کار کرد. ولی از آنجایی که اکثر بازیکنان در این تیم ماندند و حضورو مدیریت آقای قلعه نویی به امید خدا در این فصل به جایگاه واقعی اش باز می گردد.

 

منبع:ورزش۳

 

 

 

پاسخی بگذارید