تاریخ: ۹:۴۴ :: ۱۳۹۴/۰۵/۰۳
نام نویسنده: sobhan

هافبک مهاجم استقلال می‌گوید مظلومی انگیزه زیادی به بازیکنان این تیم می‌دهد.   به گزارش “مازنداسپرت” جابر انصاری درباره آخرین وضعیت این تیم پیش از آغاز فصل پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر، گفت: تمرینات خوبی را زیر نظر کادر فنی انجام داده‌ایم و شرایط خوبی در آستانه شروع لیگ برتر داریم. بدن‌هایمان پس از دوران بدنسازی […]

هافبک مهاجم استقلال می‌گوید مظلومی انگیزه زیادی به بازیکنان این تیم می‌دهد.

 

به گزارش “مازنداسپرت” جابر انصاری درباره آخرین وضعیت این تیم پیش از آغاز فصل پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر، گفت: تمرینات خوبی را زیر نظر کادر فنی انجام داده‌ایم و شرایط خوبی در آستانه شروع لیگ برتر داریم. بدن‌هایمان پس از دوران بدنسازی روز به روز بهتر می شود و امیدوارم بتوانیم شروع خوبی در لیگ برتر داشته باشیم.

وی درباره تجربه کار با کادرفنی استقلال اضافه کرد: من پیش از این در سایپا در کنار آقای صالح بوده‌ام و تجربه کار با ایشان را داشتم اما برای اولین بار است که با آقای مظلومی همکاری می‌کنم. آقای مظلومی مربی بسیار خوبی است و انگیزه زیادی برای کسب موفقیت به بازیکنان منتقل می‌کند. امیدوارم که بتوانم در کنار کادر فنی استقلال سال خوبی را پشت سر بگذاریم.

هافبک مهاجم استقلال درباره خواسته هایش در فصل جاری تصریح کرد: امسال تیم خوبی در استقلال کنار یکدیگر حضور دارند و امیدوارم بتوانیم در پایان به قهرمانی دست یابیم. امیدوارم هواداران استقلال در این راه کمک حال تیم و بازیکنان باشند و مطمئن باشند که استقلال با یاری آنها قهرمان خواهد شد.

انصاری درباره بازی در کنار دیگر مهاجمان استقلال افزود: سجاد شهباززاده سال گذشته عملکرد خوبی داشت و گلهای زیادی به ثمر رساند و آرش برهانی نیز بازیکن بزرگی است. همچنین در خط حمله استقلال بازیکنان جوان بسیار با کیفیتی حضور دارند که امیدوارم بتوانیم با یک خط حمله رویایی گلهای زیادی به ثمر برسانیم تا به موفقیت تیم کمک کند.

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید