تاریخ: ۹:۳۸ :: ۱۳۹۴/۰۵/۰۳
نام نویسنده: sobhan

مهاجم تیم فوتبال سایپا گفت: هدف اصلی ما در این فصل گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان آسیاست.   به گزارش مازنداسپرت” رضا نوروزی در مورد شرایط تیم سایپا در فاصله یک هفته مانده به آغاز لیگ برتر گفت: ما تیم خوبی داریم و در این مدت هم تمرینات خوب و منظمی را پشت سر گذاشته‌ایم. امسال […]

مهاجم تیم فوتبال سایپا گفت: هدف اصلی ما در این فصل گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان آسیاست.

 

به گزارش مازنداسپرت” رضا نوروزی در مورد شرایط تیم سایپا در فاصله یک هفته مانده به آغاز لیگ برتر گفت: ما تیم خوبی داریم و در این مدت هم تمرینات خوب و منظمی را پشت سر گذاشته‌ایم. امسال تیم ما تلفیقی از بازیکنان جوان و باتجربه است و مطمئناً حرف‌های زیادی برای گفتن خواهیم داشت. هدف اصلی‌مان هم گرفتن سهمیه آسیاست و برای رسیدن به آن می‌جنگیم.

مهاجم تیم فوتبال سایپا در ادامه در خصوص حضور جواد نکونام در تیم سایپا تأکید کرد: نکونام بازیکنی باتجربه و سرشناس است که از لحاظ فنی و روحی می‌تواند به تیم سایپا کمک کند. حضور نکونام در تیم ما تأثیر مثبتی خواهد داشت و او می‌تواند یک الگوی خوب برای بازیکنان جوان سایپا باشد.

وی در خصوص وضعیت خود برای فصل جدید گفت:‌ خدا را شکر شرایط خوبی دارم و تمرینات خوبی هم انجام دادم، ضمن اینکه از ناحیه زانو هم هیچ درد یا مشکلی ندارم. امسال خیلی انگیزه دارم تا خودم را ثابت کنم و مطمئن باشید فصل متفاوتی خواهم داشت.

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید