تاریخ: ۸:۵۱ :: ۱۳۹۴/۰۵/۰۳
نام نویسنده: sobhan

برنامه مرحله مقدماتی هجدهمین دوره رقابت های والیبال قهرمانی مردان آسیا در تهران اعلام شد. به گزارش مازند اسپرت:هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا از ۹ تا ۱۷ مرداد با حضور ۱۶ تیم در تهران برگزار خواهد شد. گروه بندی این رقابت ها از این قرار است: گروه A: ایران، قزاقستان، کویت و چین […]

برنامه مرحله مقدماتی هجدهمین دوره رقابت های والیبال قهرمانی مردان آسیا در تهران اعلام شد.

به گزارش مازند اسپرت:هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا از ۹ تا ۱۷ مرداد با حضور ۱۶ تیم در تهران برگزار خواهد شد.

گروه بندی این رقابت ها از این قرار است:

گروه A: ایران، قزاقستان، کویت و چین تایپه

گروه B: استرالیا، هند، ترکمنستان و قطر

گروه C: کره جنوبی، تایلند، پاکستان و عمان

گروه D: چین، ژاپن، سریلانکا و بحرین

این رقابت ها در دو سالن ۱۲ هزار نفری و فدراسیون والیبال در مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می شود که هر روز هشت مسابقه در ساعت های ۱۳، ۱۵، ۱۷ و ۱۹ برگزار می شود.

برنامه دور مقدماتی این رقابت ها به قرار زیر است:

*جمعه نهم مردادماه:

ساعت ۱۳: عمان – کره جنوبی (سالن ۱۲ هزار نفری) و چین تایپه – قزاقستان (سالن فدراسیون والیبال)

ساعت ۱۵: پاکستان – تایلند (سالن ۱۲ هزار نفری) و هند – ترکمنستان (سالن فدراسیون والیبال)

ساعت ۱۷: چین – سریلانکا (سالن ۱۲ هزار نفری) و قطر – استرالیا (سالن فدراسیون)

ساعت ۱۹: ایران – کویت (سالن ۱۲ هزار نفری) و ژاپن – بحرین (سالن فدراسیون)

*شنبه دهم ماه:

ساعت ۱۳: ترکمنستان – استرالیا (سالن ۱۲ هزار نفری) و عمان – پاکستان (سالن فدراسیون والیبال)

ساعت ۱۵: کره جنوبی – تایلند (سالن ۱۲ هزار نفری) و چین تایپه – کویت (سالن فدراسیون والیبال)

ساعت ۱۷: چین – ژاپن (سالن ۱۲ هزار نفری) و هند – قطر (سالن فدراسیون)

ساعت ۱۹: ایران – قزاقستان (سالن ۱۲ هزار نفری) و سریلانکا – بحرین (سالن فدراسیون)

*یکشنبه یازدهم مرداد:

ساعت ۱۳: کره جنوبی – پاکستان (سالن ۱۲ هزار نفری) و ترکمنستان – قطر (سالن فدراسیون والیبال)

ساعت ۱۵: تایلند – عمان (سالن ۱۲ هزار نفری) و استرالیا – هند (سالن فدراسیون)

ساعت ۱۷: بحرین – چین (سالن ۱۲ هزار نفری) و قزاقستان – کویت (سالن فدراسیون)

ساعت ۱۹: ایران – چین تایپه (سالن ۱۲ هزار نفری) و سریلانکا – ژاپن (سالن فدراسیون)

در مرحله دوم این رقابت ها تیم های اول و دوم گروه های A و C در گروه E با هم رقابت خواهند کرد و تیم های سوم و چهارم این گروه ها در گروه G به مصاف یکدیگر می روند.

همچنین تیم های اول و دوم گروه های B و D در گروه F با هم رقابت خواهند کرد و تیم های سوم و چهارم این گروه ها در گروه H به مصاف یکدیگر می روند.

منبع:ايرنا

پاسخی بگذارید