تاریخ: ۷:۴۸ :: ۱۳۹۴/۰۵/۰۳
نام نویسنده: sobhan

قهرمان وزن ۷۴ کیلوگرم کشتی آزاد جام زیلکوفسکی لهستان گفت: امیدوارم کادر فنی به من برای حضور در مسابقات جهانی اعتماد کند.   به گزارش “مازنداسپرت” علیرضا قاسمی، درباره قهرمانی‌اش در تورنمنت زیلکوفسکی لهستان گفت: خوشبختانه با تمرینات خوبی که در اردوی تیم ملی انجام داده بودم و راهنمایی‌های کادر فنی تیم ملی کشتی‌های خوبی […]

قهرمان وزن ۷۴ کیلوگرم کشتی آزاد جام زیلکوفسکی لهستان گفت: امیدوارم کادر فنی به من برای حضور در مسابقات جهانی اعتماد کند.

 

به گزارش “مازنداسپرت” علیرضا قاسمی، درباره قهرمانی‌اش در تورنمنت زیلکوفسکی لهستان گفت: خوشبختانه با تمرینات خوبی که در اردوی تیم ملی انجام داده بودم و راهنمایی‌های کادر فنی تیم ملی کشتی‌های خوبی گرفتم و موفق به شکست تمام حریفانم شدم.

وی ادامه داد: امیدوارم کادر فنی از عملکرد من در این مسابقات رضایت داشته باشد و با اعزام من به مسابقات جهانی به من اعتماد کند. من هم تمام تلاشم را انجام می‌دهم که با کسب خوش‌رنگ‌ترین مدال پاسخ خوبی به این اعتماد بدهم. در این رقابت‌ها حتی یک امتیاز هم به حریفانم ندادم و در بهترین شرایط مسابقه دادم و خوشحالم زحمات کادرفنی را به نتیجه رساندم.

نفر اول انتخابی تیم ملی کشتی آزاد در وزن ۷۴ کیلوگرم تصریح کرد: به توانایی‌هایم ایمان آورده‌ام و به خودباوری رسیده‌ام که چیزی از حریفانم کم ندارم. تمام تمرکزم را در مدت باقیمانده تا مسابقات جهانی روی انجام تمرینات در اردو می‌گذارم تا با آمادگی کامل راهی مسابقات جهانی شوم.

قاسمی در پاسخ به این سوال که در مسابقات جهانی حریفان سرسختی از جمله جردن باروس را پیش رو دارد که قهرمان بلامنازع جهان و المپیک است گفت: سبک کشتی‌گیر ژاپنی که در فینال با او مسابقه دادم شباهت نزدیکی به کشتی باروس داشت و در فینال مسابقات جهانی سال گذشته نیز حضور داشت. امیدوارم با برنامه‌ریزی‌های کادر فنی بتوانم روند پیروزی‌های باروس را قطع کنم.

دارنده مدال طلای کشتی آزاد قهرمانی آسیا خاطر نشان کرد: از خانواده‌ام که در این مدت حمایت‌های خوبی از من داشتند و مربی‌ام اکبر فلاح که زحمات زیادی برای من در این سال‌ها کشیده است، تشکر می‌کنم. با این نتیجه انگیزه زیادی برای موفقیت در مسابقات جهانی پیدا کردم و امیدوارم با کسب مدالی خوش‌رنگ پاسخ زحمات چند ساله‌ام را در کشتی بگیرم.

 

منبع:ورزش۳

 

 

 

پاسخی بگذارید