تاریخ: ۱۱:۵۰ :: ۱۳۹۴/۰۳/۲۵
نام نویسنده: sobhan

** دست های پشت پرده و آه نفرین بازیکنان ، بلای جان صنعت ساری!   مازند اسپرت: گویا ساروی ها قرار نیست رنگ خوشی را در ورزش فوتبال ببینند ، آنها همچنان سیر نزولی خود را در طول این سالها طی میکنند . دنبال علت این موضوع نیستیم که چرا ساروی ها افت شدیدی در […]

** دست های پشت پرده و آه نفرین بازیکنان ، بلای جان صنعت ساری!

 

مازند اسپرت: گویا ساروی ها قرار نیست رنگ خوشی را در ورزش فوتبال ببینند ، آنها همچنان سیر نزولی خود را در طول این سالها طی میکنند . دنبال علت این موضوع نیستیم که چرا ساروی ها افت شدیدی در تیم داری و موفقیت در فوتبال داشتند و دارند ، چون مردم فوتبال فهم ساروی به خوبی علت این عدم موفقیت ها را آنالیز کرده اند و میدانند .

بحث امروز ما بر سر تیمی است که مردم ساری با هزار امید و آرزو آن را میپرستیدند ، اما خبر نداشتند پادشاهی تیمشان را هدایت میکند که هیچ چیزی از مدیریت سر در نمی آورد.

تیم به اصطلاح فقیر ولی مایه دار صنعت برای رسیدن به موفقیت به پول نیاز نداشت ، آنها مدیر نداشتند ! بی شک مقصر اصلی عدم موفقیت سه سال اخیر صنعت ساری در لیگ دسته دوم فوتبال مدیریت این تیم می باشد .

در این فصلی که گذشت اشتباهات مدیریت این باشگاه از روز اول استارت کار آغاز شد ، جایی که بدون هیچ فکر و برنامه ریزی ای ابراهیم باقری کاربلد اما کم تجربه را با کمترین امکانات به عنوان سرمربی انتخاب کرد . اما طولی نکشید مدیریت باشگاه دومین اشتباه خود را مرتکب شد و با روی کار آوردن یونس گراییلی جوان قید همکاری با ابراهیم باقری را زد. متاسفانه عدم اعتماد ، بارزترین خصوصیت منفی مدیریت باشگاه بود که میشد روی این قضایا کاملا این موضوع را حس کرد .

عدم برگزاری اردوهای مناسب پیش فصل و بدنسازی خوب ، سبب شد تیم هم از نظر هماهنگی و هم از نظر بدنی به شرایط آرمانی نرسد و نتایج ضعیفی را در شروع فصل کسب کند .

جام حذفی هم مثل همیشه بلای جان ساروی هاست ، آنها از جام حذفی خاطرات خوشی دارند اما خاطرات تلخ بعد از پایان جام حذفی و پس لرزه های آن هیچوقت از یاد ساروی ها نخواهد رفت و جالب اینجاست این بلا بر سر صنعت هم آمد و حسابی از جام حذفی ضربه خوردند و به نوعی باز ساروی ها از یک لونه گزیده شدند !!

 

درخشش خیره کننده شاگردان یونس گراییلی جوان و باشخصیت در جام حذفی به حدی بود که آنها به کل فراموش کردند که در لیگ دسته دوم فوتبال کشور حضور دارند !

 

ضربه ای که جام جذفی در اوج بی پولی ( فقط برای بازیکنان و کادرفنی ) به تیم زد ، سبب شد تا شاگردان یونس گراییلی نتایج ضعیفی را در لیگ کسب کنند و همین امیر مدیرعامل کارنابلد این تیم را که از بیرون مشاوره های غلط دریافت میکرد را بر آن داشت تا دست به سومین اشتباه بزرگش بزند و حکم برکناری یونس گراییلی را امضا کند !!

کسی فکرش را هم نمیکرد مربی ای که بهترین نتایج را در جام حذفی کسب کرده بود و بعد از مدت ها استادیوم شهدای ساری را برای دیدار صنعت ساری پر کرده بود و در لیگ هم بیشتر بازی هایش را خارج از خانه انجام داده بود ، به دلیل اینکه بازیکن مورد نظر یکی از دوستان مدیرعامل را در ترکیب ۱۸ نفره قرار نداد به همین سادگی از تیم کنار گذاشته شود!!

یونس گراییلی سربلند رفت و بلافاصله ابرهیم تقی پور با سیاست خاص خودش چند بازی باقی مانده تا نیم فصل هدایت تیم صنعت ساری را بر عهده گرفت . ابراهیم تقی پور به همراه صنعت ساری در دو سه بازی انجام شده بهترین عملکرد در بین مربیان را از خود به نمایش گذاشت ، اما بدقولی های مدیرعامل و عمل نکردن به تعهداتش نسبت به تقی پور سبب شد تا او هم خیلی زود قید همکاری با این مدیر کارنابلد را بزند و  استعفا دهد و عطای این کار  را به لقایش ببخشد!!

 

جدا شدن شش بازیکن در نیم فصل و عدم یارگیری مناسب سبب شد تا صنعتی ها فقط با ۱۴ بازیکن نیم فصل دوم این رقابت ها را دنبال کنند و همین موضوع و نداشتن بازیکن سبب شد تا هیچ مربی ای جرات نکند هدایت این تیم در آستانه سقوط را برعهده بگیرد .

 

درست زمانی که کسی حاضر نبود هدایت این تیم را با مدیرعاملی این دوست عزیز بر عهده بگیرد دوباره ابراهیم باقری جوان که که با بی مهری اول فصل کنار گذاشته شده بود و خودش هم یکی از شاکیان درجه یک مدیرعامل بود ، وارد کار شد و به همراه سعید بسطامی تیم در حال سقوط صنعت ساری را نجات دادند تا فرشته نجات ساروی ها لقب بگیرند .

تیم صنعت ساری با ندونم کاری های مدیرعامل و مشاوران بی تجربه امسال هم موفق به صعود به لیگ یک نشد و شک نکنید اگر اوضاع این تیم به همین منوال پیش برود ساروی ها حالا حالاها باید خواب لیگ یک را ببینند !! حال سوال اینجاست علت تیم دادن به افراد کار نابلد و کسانی که پرونده مشخص شده ای دارند چیست ؟ چرا باید تیم یک شهر دست کسانی بیافتد که وجه خوبی ندارند ؟ چرا هیات فوتبال استان پا پیش نمیگذارد و همچنان اصرار بر تیمداری این شخص میکند ؟ فقط کافیست یک سر به دفتر ثبت قراردادها در هیات فوتبال استان بزنید تا متوجه این موضوع و دست های پشت پرده باشگاه صنعت شوید !!

 

نکته جالب تر از همه اینجاست ، این شخص که در این چند ساله بلایی زیادی بر سر فوتبال مرکز استان آورده ، با هزار ترفند در یک برنامه تلویزیونی حضور پیدا کرده و به حرف هایی که دیگر برای مردم این شهر تکراری شده شروع به وعده وعید دادن کرده تا شاید بازهم هدایت این تیم را در فصل جدید هم بر عهده بگیرد ! حال سوال اینجاست ، آیا هیات فوتبال استان مازندران و همچنین اداره ورزش جوانان استان مازندران بلاهایی که این شخص بر سر فوتبال مرکز استان آوده و آبروریزی هایی که این شخص کرده را فراموش کردند و باز هم میخواهند گول حرف های عوام فریبانه اش را بخورند ؟

امیدواریم هیات فوتبال استان و همچنین اداره ورزش و جوانان برای فصل جدید روی این موضوعات دقت بیشتری کنند و به سادگی خام اینچنین افرادی نشوند !!

 

” گفتنیست این مطلب به درخواست هوادارانی که عاشقانه این تیم را دوست دارند نوشته شد و آنها شدیدا مخالف حضور علی اصغر یمینی به عنوان مدیرعامل این تیم هستند ”

در روزهای آتی در مورد این باشگاه و مدیرعاملش حقایق بیشتری را بازگو خواهیم کرد / با ما همراه باشید !

پاسخی بگذارید