تاریخ: ۱۹:۲۶ :: ۱۳۹۳/۱۱/۰۷
نام نویسنده: sobhan

مربی تیم فوتبال صنعت ساری بعد از پایان رقابت های لیگ دسته دوم گفت : صنعت ساری امسال بخاطر ندونم کاری های بعضی آقایون به این حال رو روز افتاد .     به گزارش مازند اسپرت ، جلال قزل مربی تیم فوتبال صنعت ساری بعد از برگزاری آخرین دیدار این تیم در لیگ دسته […]

مربی تیم فوتبال صنعت ساری بعد از پایان رقابت های لیگ دسته دوم گفت : صنعت ساری امسال بخاطر ندونم کاری های بعضی آقایون به این حال رو روز افتاد .

 

 

به گزارش مازند اسپرت ، جلال قزل مربی تیم فوتبال صنعت ساری بعد از برگزاری آخرین دیدار این تیم در لیگ دسته دوم فوتبال کشور و شکست سنگین آنها در برابر نمیانده اراک در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: متاسفانه تیم در بدترین شرایط خودش قرار داشت و در این اوضاع نابسامان به تیم قدرتمند اراک برخورد کردیم و این بازی را واگذار کردیم ولی با این حال چیزی از شایستگی های بازیکنانمان کم نخواهد شد .

 

 

وی ادامه داد: ما بیش از نیمی از بازی های نیم فصل دوم را با ۱۴ بازیکن ادامه داده ایم و در دو بازی آخر با ۱۲ بازیکن راهی مسابقات شدیم که این موضوع برای فوتبال مازندران خیلی افت دارد که واقعا از مسئولین هیات فوتبال و دست اندرکاران ورزشی استان تقاضا دارم این موضوع را پیگیری کنند تا در سال های آینده تیم ها به دست افرادی که شایسته حضور در پست مدیریت باشگاه ها نیستند قرار نگیرد و افرادی مدیریت باشگاه های ورزشی را بر عهده بگیرند که علم این کار را داشته باشند و حداقل چیزی از مدیریت ورزشی سر در بیاورند .

 

 

مربی تیم فوتبال صنعت ساری تصریح کرد: کادر فنی صنعت ساری در بدترین شرایط ممکن بهترین نتایج را کسب کرد و بجز یکی دو بازی در بقیه بازی ها با توجه به اینکه فقط با ۱۳ – ۱۴ بازیکن راهی مسابقات میشدیم نتایج قابل قبولی را کسب کردیم که جا دارد از همینجا از تمامی اعضای کادر فنی تشکر کنم و یک خسته نباشید به آنها بگویم . شاید بعد از استعفای ابراهیم تقی پور و با توجه به مشکلات مدیریتی زیادی که این تیم داشت ، کمتر کسی فکرش را میکرد که این تیم در لیگ باقی بماند ولی خداروشکر این ۱۴ بازیکن به همراه اعضای کادر فنی تمام تلاشمان را کردیم تا سهمیه استان مازندران و شهر ساری در لیگ دسته دوم حفظ شود .

 

 

قزل افزود : امسال به بازیکنانمان ظلم شد ، به کادر فنی ظلم شد !! ولی در طول فصل کسی سراغی از این تیم نگرفت ، از رسانه بگیر تا مسئولین هیچ کسی دلش به حال تیم بی سرپرست و بی صاحب صنعت ساری نسوخت . تیم ما در جام حذفی بهترین عملکرد را داشت ولی برنامه های ورزشی صدا سیمای استان  بجای حمایت از ما و بازیکنان جوانمان در مورد موضوعات بی ربط بحث میکردند ، هیچ مسئولی دلش به حال این جوانان نسوخت ، در تمامی بازی های ما حتی یک مسئول هم حضور پیدا نمیکرد و انگار صنعت مال این استان و این شهر نبود .

 

 

وی در پاسخ به این سوال که می‌شود واضح‌تر نظرش را بگوید، اظهار داشت: اینطور تیم داری هیچگونه فایده ای ندارد ، اینکه یک نفر که هیچ پشتوانه مالی ای ندارد مسئولیت یک تیم محبوب در یک شهر را بر عهده بگیرد و بخواهد به هر طریقی این تیم را پیش ببرد کار درستی نیست ، فکر کنم مردم شهر ساری هم با بنده هم عقیده باشند ، به این مردم و به این هواداران پرشور ساروی ظلم شده ، آنها در سرما و گرما تیمی را حمایت میکنند که دوسش دارند ولی پشت این تیم افرادی هستند که در حد این تیم نیستند ، این انتظار از مسئولین هیات فوتبال و مسئولین اداره ورزش و جوانان این استان میرود که در این زمینه دقت بیشتری کنند و به هر کسی که از راه رسیده تیم ندهند .

 

وی خاطرنشان کرد: روی صحبتم با مسئولینی است که هیچ نظارتی بر تیم ها و باشگاه ها ندارند ، این را باید واضح و شفاف به تمام مردم شهر ساری و مسئولین این شهر بگویم که پشت این تیم آه و نفرین زیادی وجود دارد و اگر به همین طریق پیش برود روزی همین آه و نفرین ها یقه تمام کسانی را که در این کارها دست دارند را خواهد گرفت ، شما یا تیمداری نکنید یا اگر قصد تیمداری دارید تیم را دست کسی بسپارید که اینگونه بلاها را بر سر بازیکنان و اعضای کادر فنی نیاورد ، این بچه ها با تمام تلاشی که از شروع لیگ تا به اینجا کردند با وجود تمامی مشکلاتی که داشتند واقعا شایسته تقدر هستند .

پاسخی بگذارید