تاریخ: ۱۵:۵۷ :: ۱۳۹۴/۰۳/۲۴
نام نویسنده: sobhan

اختصاصی مازند اسپرت : تیم فوتسال شهروند ساری به عنوان قدیمی ترین تیم حاضر در لیگ برتر فوتسال کشور تمرینات خودش را برای فصل جدید این رقابت ها زیر نظر سید مهدی ابطحی آغاز کرده است .     در اولین تمرین این تیم با حضور سرمربی ، به سراغ مدیر عامل باتجربه این تیم […]

اختصاصی مازند اسپرت : تیم فوتسال شهروند ساری به عنوان قدیمی ترین تیم حاضر در لیگ برتر فوتسال کشور تمرینات خودش را برای فصل جدید این رقابت ها زیر نظر سید مهدی ابطحی آغاز کرده است .

 

 

در اولین تمرین این تیم با حضور سرمربی ، به سراغ مدیر عامل باتجربه این تیم جناب آقای دکتر سعید نجاریان رفتیم و با او در خصوص وضعیت این تیم سوالاتی را پرسیدیم که در ادامه میخوانید :

مازند اسپرت : سلام جناب آقای  نجاریان ؛ چه خبر از وضعیت تیم فوتسال شهروند ساری

با سلام خدمت شما ، تمرینات تیم شهروند از چند روز پیش آغاز شده بود که از امروز با حضور آقای ابطحی جدی شد .ما برای امسال بازیکنان فصل قبل را حفظ کرده ایم و سه یا چهار بازیکن جدید به تیم اضافه خواهیم کرد . با آقای ابطحی نشستیم و صحبت کردیم تا نقاط ضعفی که در سال گذشته داشته ایم را امسال جبران کنیم .

مازند اسپرت : برنامه شما برای فصل جدید لیگ برتر فوتسال کشور چیست؟

اولویت اول ما بازیکنان بومی هستند . هدف ما جذب بازیکنان خوب است و سعی میکنیم اگر نقاط ضعفی در تیم وجود داشت ، یک یا دو بازیکن از بیرون بتوانیم بیاوریم و پوشش بدهیم. با امکاناتی که داریم قطعاً تیم ما باید بهتر از سال قبل باشد .  با توجه به پتانسیلی که تیم ما در سال قبل داشت جایگاه مناسبی نداشتیم ولی امسال قطعاً باید جایگاه مناسبی را در جدول داشته باشیم . تیمی که بسته ایم تیمی است که برای نیمه بالای جدول است و به هیچ وجه تیمی برای پایین جدول نیست!

 

مازند اسپرت : در چند تا از مصاحبه ها گفته بودید که امسال می خواهید بالا نشین جدول باشید ، آیا این موضوع صحت دارد یا بازهم برای نیافتادن باید بجنگید؟

صد در صد این موضوع صحت دارد ؛ بالاخره بعد از ۱۴سال در لیگ برتر حضور پیدا کردن خود من هم دوست دارم که با توجه به این همه تماشاچیان و هواداران نیمه بالا جدول قرار بگیریم.

 

مازند اسپرت : خیلی از هواداران دلشان می خواهد که شهروند جز مدعیان باشد ، شما این قول را به هواداران تیم تان می دهید که امسال تیم تان بالانشین باشد؟

 

من سعی خودم را می کنم ! تمام هم و غمم این است که یک برنامه ای بگذارم که انشا الله تا سه سال آینده یک تیم قوی برای قهرمانی ببندیم.

مازند اسپرت : شنیدیم خیلی ها میگویند سعید نجاریان در طول مسابقات در کارهای فنی هم دخالت میکند ، این موضوع صحت دارد؟

(( میخندد ))

 

مازند اسپرت : نظر شما راجب افت شدید فوتبال شهر ساری چیست؟

من قبول ندارم فوتبال ساری نابود شده ! ببینید الان این بحث، بحث مازندران است، آمار برگزاری تیم ها در فدراسیون فوتبال اول است، در ساری ۱۲۰ تیم داریم که در مسابقات کشوری بازی میکنند .

ما بیش از ۵۵ تیم داریم که در مسابقات استان بازی میکنند ، در مازندران پتانسیل بازیکن وجود دارد ولی پتانسیل این که یک تیم مدیریتی بیاید و همه امکانات را داشته باشد وجود ندارد

به نظر من هر استان باید یک تیم داشته باشد تا همه از یک تیم حمایت کنند ، تعداد تیم ها که زیاد شود کارایی لازم رو ندارد.

مازند اسپرت : برای رهایی از این مشکل چه راهکاری در هیات فوتبال دارید؟

هیت فوتبال وظیفه برگزاری مسابقات فوتبال را بر عهده داره اما نمی تواند تیم داری کند یا دخالتی در این دست بکند.

 

مازند اسپرت : شما خودتان یک مسئول هستید ولی با این حال چه انتظاری از مسولین ورزشی و  غیر ورزشی استان دارید؟

باید نگاه ها عوض شود ، نگاه به تیم ها دیگر نگاه ۵ یا ۱۰ سال پیش نیست ، باید مسئولین شور و علاقه این جوانان و پرکردن اوقات فراغتشون که جامعه بهشان نیاز دارد را بهتر ببینند .

 

 

مازند اسپرت : صحبت پایانی شما؟

تشکر می کنم از تمام رسانه های ورزشی و تشکر ویژه از همکارانم در تیم شهروند به هر حال من نفر اول این تیم هستم و همه بنده را میبینند ، اگر سعید نجاریان  توانست این همه سال در این فوتبال و فوتسالی که هیچ کسی نمی تواند دوام بیاورد، بیش از ۱۵ سال دوام آورده علتش فقط  کمک کردن صمیمانه و برادرانه اطرافیانم بوده است.

 

 

 

و صحبت آخرم تشکر از همه هواداران است ، دلیل اصلی اینکه ما تیمداری می کنیم همه و همه به عشق این هواداراست.

پاسخی بگذارید