تاریخ: ۵:۴۶ :: ۱۳۹۳/۱۱/۱۳
نام نویسنده: sobhan

رئیس انجمن تیراندازی جانبازان و معلولین ۲۷ دی ماه را آخرین مهلت ثبت نام برای نفرات راه یافته به فینال مسابقات آزاد اعلام کرد.   به گزارش مازند اسپرت رقیه اله کرمی، رئیس انجمن تیراندازی جانبازان و معلولین در این خصوص گفت: مرحله پنجم یا فینال مسابقات آزاد به صورت دعوتی است و افرادی که حائز شرایط […]

رئیس انجمن تیراندازی جانبازان و معلولین ۲۷ دی ماه را آخرین مهلت ثبت نام برای نفرات راه یافته به فینال مسابقات آزاد اعلام کرد.

خبرگزاری فارس: ۲۷ دی آخرین مهلت ثبت نام در فینال مسابقات آزاد/ نفرات برتر مسابقات آزاد پشتوانه تیم ملی خواهند بود

 

به گزارش مازند اسپرت رقیه اله کرمی، رئیس انجمن تیراندازی جانبازان و معلولین در این خصوص گفت: مرحله پنجم یا فینال مسابقات آزاد به صورت دعوتی است و افرادی که حائز شرایط بودند به این مرحله دعوت شده‌اند که اسامی این افراد به هیات های استانی اعلام شده است.

وی افزود: برای هر رشته رکورد مشخصی وجود دارد، اما برای نفرات منتخب فینال، سعی کردیم بدون توجه به رکوردها و بر اساس روند پیشرفت ورزشکاران از آنها دعوت کنیم و نفراتی برای فینال مشخص شدند که طی این چهار مرحله، رکوردهای آنها روند صعودی داشت.

رئیس انجمن تیراندازی خاطر نشان کرد: در نظر داریم شرایط مسابقات فینال از نظر کنترل تجهیزات، کلاس‌بندی و سایر موارد، مانند مسابقات بین‌المللی باشد تا ورزشکاران با شرایط حاکم بر این رقابت‌ها آشنا شوند. ضمن اینکه فینال در دو مرحله مقدماتی و اصلی برگزار می‌شود و همه چیز طبق قوانین بین‌المللی پیش خواهد رفت.

وی گفت: در اردوهای اخیر تیم ملی از نفراتی که رکوردهای خوبی در مسابقات آزاد داشتند دعوت کردیم تا در کنار ملی‌پوشان تمرین کنند. البته انتخاب این افراد زیر نظر کمیته فنی انجمن صورت گرفته و صرفا برای آشنایی آنها با شرایط تمرینی تیم ملی و کسب آمادگی‌های لازم است.

اله کرمی ادامه داد: در حال حاضر هدف کوتاه مدت ما بازی‌های پارالمپیک است و پس از آن به ترتیب مسابقات قهرمانی جهان و مسابقات پاراآسیایی اندونزی را پیش رو داریم. به همین منظور علاوه بر نفراتی که در تیم ملی حضور دارند، باید پشتوانه‌سازی خوبی برای این دو رویداد انجام شود. نفرات برتر مسابقات آزاد که حائز شرایط مورد نظر کادرفنی باشند، می‌توانند پشتوانه خوبی برای تیم ملی و مسابقات پیش رو محسوب شوند.

رئیس انجمن تیراندازی در پایان گفت: در مسابقات فینال سومین دوره رقابت‌های آزاد تیراندازی، نمایندگان ۱۳ استان حضور خواهند داشت و تاریخ دقیق برگزاری رقابت‌ها پس از اتمام فرصت ثبت نام اعلام می‌شود./فارس

پاسخی بگذارید