تاریخ: ۵:۴۲ :: ۱۳۹۳/۱۱/۱۳
نام نویسنده: sobhan

دبیرکل ستاد مسابقات قهرمانی کشتی آزاد و فرنگی ناشنوایان جهان منصوب شد.   به گزارش مازند اسپرت و به نقل از فدراسیون ورزش‌های ناشنوایان، علی‌اصغر هادی‌زاده از پیشکسوتان و مدال آوران پارالمپیک با حکم دکتر علیمرادی به عنوان دبیرکل ستاد برگزاری مسابقات قهرمانی جهان کشتی آزاد و فرنگی ناشنوایان منصوب شد. در حکم وی آمده است: با […]

دبیرکل ستاد مسابقات قهرمانی کشتی آزاد و فرنگی ناشنوایان جهان منصوب شد.

خبرگزاری فارس: انتصاب دبیرکل ستاد مسابقات کشتی ناشنوایان جهان و آغاز اردوی تیم والیبال بانوان از سه‌شنبه

 

به گزارش مازند اسپرت و به نقل از فدراسیون ورزش‌های ناشنوایان، علی‌اصغر هادی‌زاده از پیشکسوتان و مدال آوران پارالمپیک با حکم دکتر علیمرادی به عنوان دبیرکل ستاد برگزاری مسابقات قهرمانی جهان کشتی آزاد و فرنگی ناشنوایان منصوب شد.

در حکم وی آمده است:

با عنایت به سوابق مدیریتی و تجارب ارزنده اجرایی و کسوت جنابعالی در حوزه ورزش کشور به موجب این حکم به عنوان “دبیرکل ستاد برگزاری مسابقات قهرمانی جهان کشتی آزاد و فرنگی ناشنوایان در سه رده نوجوانان، جوانان و بزرگسالان” که از تاریخ ۱۰ تا ۲۰ اردیبهشت ماه ۱۳۹۵ به میزبانی کشورمان در تهران برگزار خواهد شد، منصوب می‌شوید.

* برگزاری اولین اردوی ارزیابی تیم ملی کشتی فرنگی ناشنوایان در شهریار

ناصر نوربخش، سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان ناشنوایان ۳۰ کشتی‌گیر را از امروز (یکشنبه ۲۰ دی ماه) تا ۳۰ دی ماه در مجموعه ورزشی شباهنگ شهریار مورد ارزیابی قرار می‌دهد.

محمد نوربخش، روح اله دل انگیز، مسلم شیرزاد، سید عسگر موسوی و ابراهیم غلامی به عنوان مربی در این اردو حضور دارند.

مسابقات قهرمانی جهان کشتی آزاد و فرنگی ناشنوایان، اردیبهشت ماه سال ۹۵ به میزبانی کشورمان در تهران برگزار می‌شود.

* آغاز سومین اردوی تیم ملی والیبال بانوان ناشنوایان از ۲۲ دی ماه در تهران

سومین اردوی ارزیابی تیم ملی والیبال بانوان ناشنوایان جهت حضور در مسابقات قهرمانی جهان، از سه‌شنبه ۲۲ دی ماه در تهران آغاز می‌شود.

۲۳ والیبالیست دعوت شده توسط کادر فنی از سه شنبه (۲۲ دی ماه) سومین اردوی خود را در کمپ تیم‌های ملی فدراسیون آغاز و تا ۲ بهمن ماه ادامه خواهند داد. فاطمه شعبان خمسه (سرمربی)، زهرا واحدی و آمنه مینائیان (مربیان) تیم ملی والیبال بانوان را در این اردو همراهی خواهند کرد.

سومین دوره مسابقات قهرمانی جهان والیبال ناشنوایان ۲۰۱۶، تیرماه سال ۹۵ در واشنگتن آمریکا برگزار می‌شود./فارس

پاسخی بگذارید