تاریخ: ۵:۳۵ :: ۱۳۹۳/۱۱/۱۳
نام نویسنده: sobhan

تیم فوتسال تاسیسات دریایی عنوان قهرمانی هفدهمین دوره لیگ برتر فوتسال را از آن خود کرد.   به گزارش مازند اسپرت، هفته پایانی لیگ برتر فوتسال عصر امروز با برگزاری ۵ دیدار آغاز شد که تمامی نگاه‌ها به ۳ شهر مشهد، اصفهان و تبریز بود چرا که مدعیان قهرمانی در این شهرها به مصاف رقبا رفتند. […]

تیم فوتسال تاسیسات دریایی عنوان قهرمانی هفدهمین دوره لیگ برتر فوتسال را از آن خود کرد.

خبرگزاری فارس: تاسیسات دریایی در 24 ثانیه پایانی قهرمانی را از تبریز گرفت

 

به گزارش مازند اسپرت، هفته پایانی لیگ برتر فوتسال عصر امروز با برگزاری ۵ دیدار آغاز شد که تمامی نگاه‌ها به ۳ شهر مشهد، اصفهان و تبریز بود چرا که مدعیان قهرمانی در این شهرها به مصاف رقبا رفتند.

تیم‌های تاسیسات، گیتی‌پسند و مس سونگون با ۴۹ امتیاز و بنا به تفاضل گل بهتر به ترتیب در رده‌های اول تا سوم قرار گرفته بودند که همین مسئله دیدار این تیم‌ها مقابل رقبایشان را حساس می‌کرد.

تیم صدرنشین تاسیسات دریایی میهمان تیم سقوط کرده فردوسی مشهد بود و به سختی در دقایق پایانی با نتیجه دو بر یک به برتری رسید. در دقایق پایانی این بازی تاسیساتی‌ها با سیستم پاورپلی به سمت دروازه فردوسی حمله‌ور شدند که احمدی توانست بازی را به تساوی بکشاند و در حالی که تنها ۲۴ ثانیه به پایان بازی باقی مانده بود قدرت بهادری توانست گل پیروزی‌بخش تاسیسات را به ثمر برساند و قهرمانی را از آن خود کند.

در اصفهان تیم گیتی‌پسند میزبان حفاری اهواز بود و در حالیکه ۳ بر صفر از حریف خود پیش بود ۳ گل دریافت کرد تا قهرمانی را از دست داده ببیند.

در تبریز مس میزبان میثاق تهران بود و با نتیجه ۵ بر یک به پیروزی رسید تا با ۵۲ امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به تاسیسات در رده دوم قرار بگیرد.

دیدار تیم‌های آذرخش بندرعباس و دبیری تبریز لغو شد.

نتایج کامل هفته پایانی لیگ برتر به شرح زیر است:

شهروند ساری ۲ – فرش‌آرا یک

گیتی‌پسند ۳ – حفاری ۳

مس سونگون ۵ – میثاق تهران صفر یک

فردوسی مشهد یک – تاسیسات دریایی ۲

شهید منصوری ۲ – یاسین پیشرو یک

/فارس

پاسخی بگذارید