تاریخ: ۶:۴۸ :: ۱۳۹۴/۰۵/۰۲
نام نویسنده: sobhan

مراسم وزن کشی تمامی اوزان رقابت‌های بین‌المللی جام زیلکوفسکی لهستان شب گذشته برگزار شد و ۵ آزادکار ایرانی در اوزان ۷۴ و ۹۷ کیلوگرم رقبای خود را شناختند. به گزارش مازنداسپرت و به نقل از فدراسیون کشتی، در وزن ۷۴ کیلوگرم علیرضا قاسمی در بالای جدول در دور اول استراحت دارد و سپس با میروسلاو کایروف […]

مراسم وزن کشی تمامی اوزان رقابت‌های بین‌المللی جام زیلکوفسکی لهستان شب گذشته برگزار شد و ۵ آزادکار ایرانی در اوزان ۷۴ و ۹۷ کیلوگرم رقبای خود را شناختند.

به گزارش مازنداسپرت و به نقل از فدراسیون کشتی، در وزن ۷۴ کیلوگرم علیرضا قاسمی در بالای جدول در دور اول استراحت دارد و سپس با میروسلاو کایروف کشتی‌گیر مطرح بلغاری روبرو می‌شود. وی در صورت برتری در دور سوم با برنده دیدار کشتی‌گیران چک و اتریش پیکار می کند. زلمیخان حاجی اف کشتی گیر روسی الاصل فرانسه نیز در گروه قاسمی قرار دارد.
در همین وزن مرتضی رضایی قلعه در دور اول با ژونگیایو ژانگ از چین مسابقه می دهد و پیمان یار احمدی با دامیان وزنیاک از لهستان دیدار می کند. این دو کشتی گیر کشورمان در صورت برتری در دور بعدی با یکدیگر مسابقه می دهند.شوسوکه تاکاتانی نفر دوم جهان در سال گذشته از ژاپن و سونر دمیرتاش نفر دوم اروپا از ترکیه در گروه رضایی و یاراحمدی حضور دارند.، در این وزن ۲۵ کشتی گیر به روی باسکول رفتند.

در وزن ۹۷ کیلوگرم که ۲۲ کشتی گیر حضور دارند، عباس طحان در دور نخست استراحت دارد و سپس با کان ژیبک یوسف از ترکیه  دیدار دارد. وی در صورت پیروزی در دور بعد با برنده دیدار کشتی گیران استونی و قرقیزستان روبرو می شود.رادوسلاو باران از لهستان نیز در گروه طحان قرار دارد.

در همین وزن محمد حسین محمدیان در دور نخست با هکتور رودریگویز ایگلسیاس از اسپانیا مسابقه می دهد و در صورت برتری در دور بعد  با برنده دیدار ایوان یانوفسکی و ابراهیم سعیداف کشتی گیران بلاروس پیکار می کند. الیزبار اودیکادزه نفر دوم بازی های اروپایی از گرجستان و ابراهیم بلوک باشی و رضا یلدریم ترکیه ای در گروه محمدیان هستند.

در ۶۱ کیلوگرم رادوسلا ولیکوف و ولادمیر دوبوف از بلغارستان، بکا لومتادزه از گرجستان، رسیپ توپال، منیر آکتاس و سزار آکگول از ترکیه، در ۶۵ کیلوگرم توموتسوگو ایشیدا از ژاپن، رشید موستوی و سوسلان رومانوف از روسیه، در ۷۰ کیلوگرم مصطفی کایا و یاکوپ گور از ترکیه، ختاگ تسابالوف، گیتینوف و اوستینوف از روسیه، در ۸۶ کیلوگرم گانف از بلغارستان و احمد بلیچی از ترکیه و در ۱۲۵ کیلوگرم ادوارد بازاروف و مرادین کوشوف از روسیه و گنو پتریاشویلی از گرجستان از جمله نفرات سرشناس هستند.

به نظر می رسد روس ها در این رقابت ها در دو وزن ۷۰ و ۱۲۵ کیلوگرم به دنبال ارزیابی بیشتر نفرات خود برای رقابت های جهانی هستند. ضمن اینکه از بین مدعیان وزن ۶۵ کیلوگرم یعنی قربان علی یف، بیک بولاتوف و رومانوف، برخلاف اخبار اعلامی در سایت روسیه تنها رامونوف راهی ورشو شده است. همچنین به تسابالوف علیرغم شکست در مسابقات انتخابی یک فرصت دیگر داده شده است.

این رقابت ها از ساعت ۱۲:۳۰ امروز(جمعه) به وقت تهران در ورشو پایتخت لهستان آغاز می شود./ فارس

پاسخی بگذارید