تاریخ: ۶:۱۳ :: ۱۳۹۴/۰۵/۰۲
نام نویسنده: sobhan

تیبو کورتوا، دروازه بان چلسی عنوان کرد که جدایی پتر چک از چلسی، دوران جدیدی را برای باشگاه رقم خواهد زد و نباید او را با چک مقایسه کرد به گزارش مازند اسپرت:دروازه بان ۳۳ ساله استمفوردبریج را با ۲۰ میلیون یورو به مقصد آرسنال ترک کرد. او فصل گذشته نیمکت نشین کورتوا بود و […]

تیبو کورتوا، دروازه بان چلسی عنوان کرد که جدایی پتر چک از چلسی، دوران جدیدی را برای باشگاه رقم خواهد زد و نباید او را با چک مقایسه کرد

به گزارش مازند اسپرت:دروازه بان ۳۳ ساله استمفوردبریج را با ۲۰ میلیون یورو به مقصد آرسنال ترک کرد. او فصل گذشته نیمکت نشین کورتوا بود و انتظار می‌رفت که در پایان فصل از این تیم جدا شود. کورتوا چک را اسطوره چلسی خواند و به تمجید از او پرداخت.

او گفت:” پتر اسطوره چلسی بود و بیشتر محبوب هواداران بود. ولی من همیشه بیشترین تلاشم را انجام می‌دهم. فصل قبل خوب پیش رفت، قهرمانی در جام اتحادیه و لیگ برت و امسال امیدواریم که از جام‌هایمان دفاع کنیم و به آنها اضافه کنیم.”

کورتوا ادامه داد:” کارهایی که پتر برای چلسی انجام داد عالی بود. امیدوارم به اندازه او جام ببرم. البته که من هم دوست دارم جام ببرم ولی نمی‌خواهم نگاه کنم که پتر چه کارهایی انجام داده و من هم همان‌ها را انجام دهم. عملکرد او با چلسی در کنار دیدیه دروگبا، فرانک لمپارد و جان تری فوق‌العاده بود. حالا دوران جدیدی شروع شده. نمی‌خواهم با پتر مقایسه شوم. من یک بازیکن جدید هستم، یک گلر جدید و یک راه جدید را پیش خواهم گرفت.”
منبع:ورزش سه

پاسخی بگذارید