تاریخ: ۶:۱۱ :: ۱۳۹۴/۰۵/۰۲
نام نویسنده: sobhan

ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی عنوان کرد که کوین ده‌بروین، هافبک سابق این تیم از لحاظ ذهنی برای این تیم ضعیف بوده است. به گزارش مازند اسپرت:ده بروین فصل گذشته با ۱۸ میلیون پوند از چلسی راهی ولفسبورگ شد و با عملکرد استثنایی که در این تیم داشت، حال منچسترسیتی به دنبال جذب او با ۵۰ […]

ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی عنوان کرد که کوین ده‌بروین، هافبک سابق این تیم از لحاظ ذهنی برای این تیم ضعیف بوده است.

به گزارش مازند اسپرت:ده بروین فصل گذشته با ۱۸ میلیون پوند از چلسی راهی ولفسبورگ شد و با عملکرد استثنایی که در این تیم داشت، حال منچسترسیتی به دنبال جذب او با ۵۰ میلیون پوند است. ده بروین ۲۰ پاس گل به هم تیمی هایش داد و از ستون‌های اصلی موفقیت ولفسبورگ بود ولی مورینیو عنوان کرد که از فروش او پشیمان نیست.

او گفت:” برایش خوشحالم زیرا او پسر خوبی است. می‌خواستم او را حفظ کنم ولی او نتوانست برای حفظ جایگاهش در باشگاه بجنگد. به من گفت که در شخصیت او، جنگیدن برای جایگاه در باشگاه وجود ندارد. او به تیمی نیاز داشت که مطمئن باشد در آن بازی خواهد کرد. من به او گفتم، اینجا چلسی است و تو خیلی جوان هستی. ادن هازارد، ماتا ، ویلیان و شورله را داریم و نمی‌توانم به تو قول فیکس شدن بدهم. به من گفت که خوشحال نیست. خوب تمرین نمی‌کرد و وقتی از او درخواست کردم که روندش را تغییر دهد، به من گفت که سبکش به همین طریق است. بنابراین، من شرایط ذهنی او را در نظر گرفتم و به او فرصت جدایی دادم.”

منبع:ورزش سه

پاسخی بگذارید