تاریخ: ۶:۰۸ :: ۱۳۹۴/۰۵/۰۲
نام نویسنده: sobhan

مهاجم تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: از امیر قلعه‌نویی ناراحت بودم ولی ۵ روز پیش با هم صحبت و آشتی کردیم. به گزارش مازند اسپرت و به نقل از تسنیم فرزاد حاتمی درباره وضعیت تیم فوتبال ملوان گفت: خدا را شکر سرمربی انتخاب شد و چه کسی بهتر از امیر قلعه‌نویی که روزمه خیلی خوبی […]

مهاجم تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: از امیر قلعه‌نویی ناراحت بودم ولی ۵ روز پیش با هم صحبت و آشتی کردیم.

به گزارش مازند اسپرت و به نقل از تسنیم فرزاد حاتمی درباره وضعیت تیم فوتبال ملوان گفت: خدا را شکر سرمربی انتخاب شد و چه کسی بهتر از امیر قلعه‌نویی که روزمه خیلی خوبی دارد. قلعه‌نویی یکی از پرافتخارترین مربیان دهه گذشته است که امسال هدایت ملوان را پذیرفت.

وی افزود: وقتی به بازیکنان و سرمربی ملوان نگاه می‌کنم به این نتیجه می‌رسم که می‌توانیم در بالای جدول قرار بگیریم. تنها دغدغه ملوان مسائل مالی است و امیدوارم از تیم حمایت شود و داریوش بهشتی مالک باشگاه مدام در کنار تیم باشد. هواداران ملوان از گذشته پرشورتر شده‌اند و با حمایت آنها می‌توانیم نتایج خوبی کسب کنیم.

مهاجم ملوان در خصوص اینکه از امیر قلعه‌نویی به دلیل مسائل گذشته ناراحت بود و اکنون چطور می‌خواهد با او کار کند، گفت: از قلعه‌نویی ناراحت بودم ولی یک هفته پیش صحبت و با هم آشتی کردیم. همیشه در مصاحبه‌هایم گفته‌ بودم که قلعه‌نویی بر گردن من حق دارد و خیلی چیزها از او یاد گرفتم.

«امیدوارم کنار قلعه‌نویی سال فوتبالی خوبی را پشت سر بگذارم». حاتمی ادامه داد: این صحبت‌ها به این خاطر انجام نمی‌دهم که قلعه‌نویی سرمربی ملوان شده اما همیشه تاکید کرده‌ام که از او خیلی چیزها یاد گرفتم. همیشه در تیم‌هایی که برای او بازی کردم، قهرمان یا نایب قهرمان شدیم و حتی سومی هم نداریم. امیدوارم امسال هم نتایج خوبی کسب کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که چقدر منتظر رویارویی ملوان با استقلال در هفته دوم است، تصریح کرد: همه بازی‌ها برای ما حکم فینال را دارد و باید منتظر همه تیم‌ها بود. بازی با استقلال هم برای من و هم قلعه‌نویی حساسیت دارد. در بازی با استقلال باید به مسئولان این تیم ثابت کنم که وقتی به بازیکنی پیشنهاد می‌دهید، باید شخصیت آن را حفظ کنید.

مهاجم پیشین استقلال خاطرنشان کرد: مسئولان استقلال من را مقابل هواداران این تیم قرار دادند و گفتند به خاطر پول به این تیم نیامدم. من حاضر بودم تخفیف بدهم و با ۵۰۰ یا ۶۰۰ میلیون به استقلال بروم ولی وقتی بازیکن یک میلیارد و خورده‌ای این تیم با ۵۰۰،۶۰۰ میلیون حاضر به بستن قرارداد نمی‌شود، به خاطر هواداران حاضر است بازی کند؟ متاسفانه آقایان از نام هوادار به جای استفاده، سوء‌استفاده می‌کنند.

 

پاسخی بگذارید