تاریخ: ۱۵:۵۳ :: ۱۳۹۴/۰۵/۰۱
نام نویسنده: sobhan

به منظور توسعه فوتبال مازندران کلاس آموزشی طرح فوتبال ویژن ایران برای تیم‌های لیگ برتری استان در ساری برگزار شد.   به گزارش خبرنگار مازند اسپرت ، برای توسعه فوتبال مازندران کلاس آموزشی طرح فوتبال ویژن ایران برای تیم‌های لیگ برتری استان بعد از ظهر امروز در ساری برگزار شد. در این کلاس آموزشی که […]

viiisionبه منظور توسعه فوتبال مازندران کلاس آموزشی طرح فوتبال ویژن ایران برای تیم‌های لیگ برتری استان در ساری برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار مازند اسپرت ، برای توسعه فوتبال مازندران کلاس آموزشی طرح فوتبال ویژن ایران برای تیم‌های لیگ برتری استان بعد از ظهر امروز در ساری برگزار شد.

در این کلاس آموزشی که با حضور ناصر عاقلی‌راد و معراج شیرازی دو نماینده طرح ویژن فدراسیون فوتبال، محمدهادی خلردی نایب رئیس هیئت فوتبال استان، محمود سورتیجی مسئول کمیته آموزش مربیان و عبدالناصر جعفری مسئول طرح ویژن فوتبال استان، مختار بابایی رئیس کمیته مسابقات فوتبال مازندران در سالن کنفرانس هیئت فوتبال استان در ساری برگزار شد، ۱۳ مدیر و سرپرست تیم‌های لیگ برتری فوتبال استان حضور داشتند.

این جلسه به منظور آشنایی بیشتر مدیران تیم‌ها در ساختار تغییر تیم به باشگاه و همچنین رعایت نکات قوانین و مقررات برای تیم‌های در آستانه برگزاری فصل جدید مسابقات لیگ برتر فوتبال مازندران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مازند اسپرت، فصل جدید مسابقات لیگ برتر فوتبال مازندران قرار است از ۹ مردادماه با حضور ۱۳ تیم در یک گروه به صورت رفت و برگشت برگزار شود.

 

نماینده طرح ویژن فوتبال ایران:

ساختار تیمی فوتبال باید به باشگاه تغییر کند/داشتن اساس‌نامه و لوگو برای هر باشگاه امتیاز محسوب می‌شود

نماینده طرح ویژن فوتبال ایران با اشاره به اینکه ساختار تیمی فوتبال باید به باشگاه تغییر کند، گفت: ۹۰ درصد استان‌ها در تیم‌های باشگاهی فوتبال در کشور چارت سازمانی مشخصی نداشتند.

به گزارش خبرنگار مازند اسپرت، ناصر عاقلی‌راد بعد از ظهر امروز در نشست با تیم‌های لیگ برتری فوتبال مازندران در ساری اظهار کرد: داشتن اساس‌نامه و لوگو برای هر باشگاه در فوتبال یک امتیاز خوب محسوب می‌شود.

وی با اشاره به اینکه ساختار تیمی فوتبال باید به باشگاه تغییر کند، ادامه داد: ۹۰ درصد استان‌ها در تیم‌های باشگاهی فوتبال در کشور چارت سازمانی مشخصی نداشتند.

نماینده طرح ویژن فوتبال ایران با بیان اینکه مازندران یکی از هیئت‌های فعال فوتبال کشور در طرح ویژن است، اضافه کرد: در فاز دوم طرح ویژن فوتبال ایران با همکاری مدیران باشگاه‌ها در مازندران فعالیت خوبی صورت گرفت.

عاقلی‌راد با اشاره به اینکه یک شخص حقیقی در رأس تیم باشگاهی فعالیت کند، گفت: وضعیت یک تیم خوب در باشگاه‌های فوتبال باید از نظر مدیرعامل، هیئت‌مدیره، لوگو، زمین تمرین، دفتر، اعتبار و بودجه و … مشخص شود تا باشگاه مربوطه در ادامه فعالیت موفق باشد.

وی با اشاره به برگزاری کلاس‌های آموزشی برای مدیران طرح ویژن، افزود: طرح ویژن فوتبال ایران در مازندران پس از فاز دوم راهی فاز سوم می‌شود که باید در این فاز مدیران در ساختار باشگاه‌ها نکاتی را رعایت کنند.

نایب رئیس هیئت فوتبال مازندران نیز از فعالیت ۴۰ هزار ورزشکار سازمان‌یافته در فوتبال این استان خبر داد و گفت: در حال حاضر حدود ۴۰ هزار ورزشکار فوتبال در سطح استان مشغول فعالیت هستند.

محمدهادی خلردی با اشاره به اینکه مازندران یکی از فقیرترین استان‌‎های کشور در رشته فوتبال محسوب می‌شود، بیان داشت: با توجه به استعدادهای زیاد در فوتبال استان و همچنین فعالیت شهرک‌های صنعتی بنا به دلایلی سرمایه‌گذاران قادر به همکاری نیستند.

وی درباه طرح ویژن فوتبال ایران در مازندران، تصریح کرد: این طرح با حمایت رئیس هیئت فوتبال این استان عملی شد که می‌تواند در توسعه فوتبال مازندران مؤثر باشد.

نایب رئیس هیئت فوتبال مازندران از بازدید نمایندگان طرح فوتبال ویژن ایران از امکانات فوتبال استان مازندران و همچنین جلسه با مدیران تیم‌های لیگ برتر مازندران خبر داد و تأکید کرد: با اجرای طرح فوتبال ویژن در مازندران دستاوردهای خوبی نصیب جوانان و مربیان فوتبال شد.

خلردی با اشاره به سرمایه‌گذاری خوب در تیم‌های پایه فوتبال استان مازندران، ادامه داد: مشکل فوتبال مازندران نداشتن حامی مالی قوی در رده‌های بالاتر و لیگ برتر است که با وجود فعالیت بیش از ۶۰ بازیکن مازندرانی در تیم‌های لیگ برتری سبب شد نتوانیم یک تیم خوب در سطح اول فوتبال کشور داشته باشیم.

نایب رئیس هیئت فوتبال مازندران در پایان با قدردانی از مدیران تیم‌های فوتبال این استان با توجه به مشکلات مالی که برای توسعه فوتبال زحمت می‌کشند، گفت: با شکل طرح ویژن فوتبال ایران در مازندران ساختار باشگاه‌ها در تیم‌داری به نتایج مطلوب می‌رسد.

 

پاسخی بگذارید