تاریخ: ۱۵:۴۸ :: ۱۳۹۴/۰۵/۰۱
نام نویسنده: sobhan

دبیر هیات کشتی مازندران گفت: مرحله نیمه نهایی لیگ کشتی نوجوانان مازندران فردا جمعه دوم مرداد ماه در بهشهر و بابل برگزار می شود. به گزارش مازند اسپرت ؛ غلام نوری زاده روز پنج شنبه در گفت و گویی اظهار کرد: دور اول این دوره از مسابقات کشتی در ۵ مرحله برگزار شد که از […]

12455دبیر هیات کشتی مازندران گفت: مرحله نیمه نهایی لیگ کشتی نوجوانان مازندران فردا جمعه دوم مرداد ماه در بهشهر و بابل برگزار می شود.

به گزارش مازند اسپرت ؛ غلام نوری زاده روز پنج شنبه در گفت و گویی اظهار کرد: دور اول این دوره از مسابقات کشتی در ۵ مرحله برگزار شد که از هر گروه ۵ تیم در این دوره از مسابقات حضور داشتند.

وی با اعلام اینکه در مسابقات برگزار شده در دور اول، از هر گروه، دو تیم به مرحله نیمه نهایی صعود کردند که این تیم ها در روز جمعه با هم به رقابت می پردازند.

نوری زاده گفت: تیم های بابل الف، ساری، نور، گیل خواران و بابلسر در بابل و تیم های بهشهر، میاندرود، قائمشهر، تنکابن و بابل ب صبح و عصر فردا جمعه دوم مرداد ماه در سالن شهید هاشمی نژاد بهشهر با هم به رقابت می پردازند.

وی با اعلام اینکه دور اول این مرحله از مسابقات در سطح فنی خوبی برگزار شد، افزود: امیدواریم در رقابت های تیم های مختلف که روز جمعه ۲ مرداد ماه در بهشهر و بابل برگزار می شود هم شاهد برگزاری رقابت هایی با کیفیت فنی بالا باشیم.

دبیر هیات کشتی مازندران ادامه داد: در مرحله اول بیش از ۲۰ تیم در رده سنی لیگ نوجوانان رقابت کردند.

نوری زاده گفت: در مرحله نیمه نهایی این دوره از مسابقات لیگ کشتی نوجوانان، از هر گروه، دو تیم به مرحله نهایی رفته و با هم به رقابت می پردازند.

پاسخی بگذارید