تاریخ: ۱۵:۴۶ :: ۱۳۹۴/۰۵/۰۱
نام نویسنده: sobhan

بهداد سلیمی دارنده مدال طلای المپیک در دسته فوق سنگین گفت که برای کسب مدال مسابقات آسیایی ۲۰۱۵ تایلند و جهانی آمریکا در شرایط خوبی به سر می بریم و سخت در حال تمرین هستیم. به گزارش مازند اسپرت ؛ بهداد سلیمی وزنه بردار دستهٔ فوق سنگین و دارندهٔ رکورد یک ضرب جهان با ۲۱۴ […]

3333بهداد سلیمی دارنده مدال طلای المپیک در دسته فوق سنگین گفت که برای کسب مدال مسابقات آسیایی ۲۰۱۵ تایلند و جهانی آمریکا در شرایط خوبی به سر می بریم و سخت در حال تمرین هستیم.

به گزارش مازند اسپرت ؛ بهداد سلیمی وزنه بردار دستهٔ فوق سنگین و دارندهٔ رکورد یک ضرب جهان با ۲۱۴ کیلوگرم و دارندهٔ مدال طلای المپیک لندن در مجموع با ۴۵۵ کیلوگرم روز پنج شنبه در محل اردوی تیم ملی وزنه برداری کشورمان در هچیرود چالوس گفت: در شرایط بسیار خوبی در اردو به سر می بریم و با جدیت زیر نظر مربیان تیم ملی برای کسب مقامهای قهرمانی تلاش می کنیم تا به آمادگی صددرصدی برسیم.

این دارنده مدال المپیک با اشاره به مصدومیت خود افزود : زیر نظر مربیان و پزشکان تیم به آمادگی ۸۵ درصدی رسیده ام و امیدوارم که به زودی آمادگی کامل خود را برای حضوری پرقدرت در مسابقات آسیایی ۲۰۱۵ تایلند به دست بیاورم.

در این اردو که در منطقه هچیرود چالوس با توجه به همسانی با آب و هوای شهر ساحلی یوکت تایلند، محل برگزاری مسابقات آسیایی وزنه برداری سال ۲۰۱۵ در حال برگزاری است، ۱۵ وزنه بردار ملی پوش حضور دارند.

این اردو سومین و آخرین اردوی تمرینی خارج از تهران تیم ملی کشورمان قبل ازسفر به تایلند است.

ملی پوشان کشورمان دراین اردو هرروز سه نوبت تمرین می کنند و بر اساس برنامه این روند تا ۱۴ مرداد آخرین روز اردوی ۲۱ روزه چالوس ادامه خواهد داشت.

سرمربی تیم ملی وزنه برداری کشورمان نیز شرایط اردوی تیم ملی را در چالوس با توجه به وضعیت آب وهوایی این شهر بسیار ایده ال توصیف کرد و گفت: برنامه تمرینی تیم ملی ه خوبی و برابر برنامه پیش بینی شده درحال انجام است.

حسین توکلی از روند رو به رشد آمادگی شرایط جسمانی وزنه برداران تلم ملی ابراز رضایت کرد و گفت : خوشبختانه اکنون هیچ کدام از وزنه برداران با مصدومیت سنگینی روبرو نیستند.

وی اضافه کرد: مصدومیت جزیی کشاله ران بهدادسلیمی برطرف شده است و او اکنون درشرایط خوبی با سایر نفرات تیم ملی تمرین می کند.

تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان کشورمان در قالب دو تیم الف و ب خود را برای حضوردردو رویداد مهم آسیایی درتایلند و جهانی آمریکا آماده می کند.

پاسخی بگذارید