تاریخ: ۱۰:۰۸ :: ۱۳۹۴/۰۵/۰۱
نام نویسنده: sobhan

هیچکس بهتر از ما حالِ بابلی‌ها را درک نمی‌کند. شوق حضور در لیگ یک و انگیزه صعود به لیگ برتر… به گزارش مازند اسپرت:هیچکس بهتر از ما حالِ بابلی‌ها را درک نمی‌کند. شوق حضور در لیگ یک و انگیزه صعود به لیگ برتر…   یک- هیچکس بهتر از ما حالِ بابلی‌ها را درک نمی‌کند. شوق […]

هیچکس بهتر از ما حالِ بابلی‌ها را درک نمی‌کند. شوق حضور در لیگ یک و انگیزه صعود به لیگ برتر…

به گزارش مازند اسپرت:هیچکس بهتر از ما حالِ بابلی‌ها را درک نمی‌کند. شوق حضور در لیگ یک و انگیزه صعود به لیگ برتر…

 

یک- هیچکس بهتر از ما حالِ بابلی‌ها را درک نمی‌کند. شوق حضور در لیگ یک و انگیزه صعود به لیگ برتر. خوشحالیم که همشهریانی در فاصله پانزده کیلومتری‌مان شادمانند.

 

دو- سال ۸۹-۹۰ فصل خوبی برای ما بود که حالا می‌خواهیم از آن تجربه استفاده کنیم. آن سال مشخص شد جنگ میان شهرها به سود هیچ کدام نیست. حالا دیگر از آن صنعت ساری خبری نیست. در لیگ دو دست و پا می‌زنند که مبادا لیگ سه‌ای شوند. نساجی هم در این سال‌ها در لیگ یک ماند و توفیقی حاصل نشد.

 

سه- مگر یک ماه پیش در همین جام موزیرج کنار همین بابلی‌ها در استادیوم هفت تیر نمی‌نشستیم و بازی تماشا نمی‌کردیم؟ پس چرا پای نساجی وسط می‌آید باید دشمنی کنیم؟ ما باید هوای همدیگر را داشته باشیم. از همین حالا ما و بابلی‌های عزیز همشهری هستیم. «همشهریِ فوتبالی».

 

چهار- راهِ پیشرفت فوتبالِ استان در یک کلمه خلاصه شده است: اتحاد و همدلی. اما با اضافه شدن اکبر میثاقیان این همدلی کمرنگ می‌شود. (این موضوع از شعارهای چند فصل اخیر هواداران در بازی‌های رودررو مشخص است.)چون هواداران نساجی به این زودی‌ها نمی‌توانند اتفاقات فصل قبل را فراموش کنند. اتفاقاتی که میثاقیان یک طرف آن بود. میثاقیان فصل گذشته مقابل نساجی بود و تیمش با پیامک‌هایی که در نود مشاهده شد، آرزوی ۲۱ ساله مردم مازندران را برباد داد. اگر تیم اکبر اوتی، نساجی را فوتبالی شکست می‌داد، هیچ هواداری به خود اجازه بی‌احترامی به ایشان را نمی‌داد. اما پیامک‌های تیم ایشان به مسئولان و بازیکنان حریف در برنامه نود به نمایش در آمد. میثاقیان در چند فصل اخیر از خود نام خوبی برجای نگذاشت، حتی خیلی‌ها تیمهای او را که پس از صعود به لیگ برتر، بلافاصله سقوط می‌کند را دلیلی برای بدنام شدن ایشان می‌دانند.

 

 

ما مازنی‌ها از برادران زحمت‌کش حسن‌زاده انتظار داریم سرمربی‌ای خوش‌نام و خوش‌فکری را به فوتبال مازندران اضافه کند تا یک ملت آنها را مورد تحسین و تشویق قرار دهند. نه سرمربی‌ای که هنوز شائبه صعودش با پدیده سر زبان‌ها باشد. خوشبختانه در این سال‌ها، نساجی گربه سیاه میثاقیان بوده‌ و ایشان هیچ گاه نتوانسته مقابل تیم اول استان پیروز باشد. اما دوست نداریم در ابتدای راه، رسانه‌ها و مردم مدیران بابلی را دلسرد کنند. امیدواریم آقای حسن‌زاده راه درست و پاک را در پیش بگیرید. در آخر از آقای بهروان هم انتظار داریم همان طور که در مصاحبه‌های گوناگون اعلام کرده بودند که چراغ خاموش دست خونه‌به‌خونه را برای خرید تیمی لیگ یکی گرفته‌اند، حالا هم مشاوره‌های خوبی را به برادران حسن‌زاده بدهند تا مجددا شاهد «تنش»هایی بی‌موردی میان هواداران شهرهای مختلف نباشیم.

 

یادداشت: امین محمدی

پاسخی بگذارید