تاریخ: ۹:۳۷ :: ۱۳۹۴/۰۵/۰۱
نام نویسنده: sobhan

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای دیدار نیمه تمام هفته دوم لیگ برتر فوتسال را اعلام کرد.   به گزارش “مازنداسپرت“، دیدار دو تیم تاسیسات دریایی تهران و شهید منصوری قرچک در روز ۲۵ تیر ماه برگزار شد و از سوی اکبر تقوی، سرپرست شهید منصوری قرچک تخلفاتی مبنی بر اعتراض به داوران که منجر به […]

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای دیدار نیمه تمام هفته دوم لیگ برتر فوتسال را اعلام کرد.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، دیدار دو تیم تاسیسات دریایی تهران و شهید منصوری قرچک در روز ۲۵ تیر ماه برگزار شد و از سوی اکبر تقوی، سرپرست شهید منصوری قرچک تخلفاتی مبنی بر اعتراض به داوران که منجر به اخراجش شد، رخ داد و همچنین به دلیل درگیری با ماموران حفاظت فیزیکی سالن و اهانت به نماینده فدراسیون در حضور نماینده AFC شد، وی طبق بند ۴ و ۵ ماده ۶۶ به چهار جلسه محرومیت از همراهی تیم مربوطه و حضور در مسابقات و پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

باشگاه شهید منصوری قرچک به دلیل فحاشی تماشاگران تیمش، ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی باید پرداخت کند. همچنین این باشگاه به دلیل خودداری از ادامه مسابقه که منجر به نتیجه سه بر صفر از سوی کمیته فوتسال شد، به پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

گفتنی است، پرونده گزارش مقام رسمی مسابقه و اداره حراست فدراسیون در مورد کریم منصوری، مدیر عامل باشگاه ورزشی شهید منصوری قرچک و عضو هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال مبنی بر رفتار غیر ورزشی و مصاحبه وی، در کمیته انضباطی فدراسیون مفتوح است.

جریمه و محرومیت برای تیم شاهین کرمانشاه
رقابت دو تیم شاهین کرمانشاه و مبل کریمی البرز روز ۲۹ خرداد ماه برگزار و از سوی حسین علی همتیان، سرمربی تیم شاهین کرمانشاه تخلفاتی صورت گرفت که منجر به اخراجش شد. وی علاوه بر یک جلسه محرومیت از همراهی تیمش به پرداخت یک میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

احسان زرافشانی، بازیکن تیم شاهین کرمانشاه به دلیل فحاشی و اهانت به داور بازی باید ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. ضمن اینکه وی به مدت سه جلسه از همراهی تیمش محروم است.

تیم شاهین کرمانشاه به دلیل فحاشی تماشاگرانش به داوران بازی و حمله ور شدن به تیم مبل کریمی البرز، به ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

محرومیت برای تیم آنا بتن قم
مسابقه دو تیم هیات ورزشی روستایی کاشان و آنا بتن قم از سری رقابتهای لیگ دسته دوم روز ۵ تیر ماه برگزار شد و از سوی مهدی غیاثی، مربی تیم آنا بتن قم تخلفاتی مبنی بر ورود بدون اجاز به داخل زمین  و اعتراض به داور بازی رخ داد. وی علاوه بر دو جلسه محرویت از همراهی تیمش، باید ۲ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

علی مسعودی، تدارکات تیم آنا بتن قم نیز به دلیل ورود غیر مجاز به زمین بازی، به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم و باید یک میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

گفتنی است، محمد کاشانی، بازیکن تیم هیات ورزشی روستایی کاشان به خاطر اعتراض و توهین به داور مسابقه  یک جلسه از همراهی تیم خود محروم شد. وی باید یک میلیون ریال جریمه نقدی نیز پرداخت کند.

جریمه ۲۰ میلیونی برای تیم شهروند ساری
بازی دو تیم شهروند ساری و دبیری تبریز از سری رقابتهای لیگ برتر روز ۱۹ تیر ماه انجام شد. کمیته انضباطی به دلیل تخلفات تماشاگران تیم و فحاشی آنها به داور بازی، تیم شهروند ساری  را به ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

 

منبع:ورزش۳

 

پاسخی بگذارید