تاریخ: ۹:۲۶ :: ۱۳۹۴/۰۵/۰۱
نام نویسنده: sobhan

هافبک جدید صبا ادعا می کند به خاطر علی دایی این تیم را انتخاب کرده است.   قاسم دهنوی در این باره به مازنداسپرت” گفت: من چند پیشنهاد در فصل نقل و انتقالات دریافت کردم اما به دلایلی به هرکدام پاسخ منفی دادم. زمانی که پیشنهاد صبا بدستم رسید به خاطر علی دایی خیلی زود […]

هافبک جدید صبا ادعا می کند به خاطر علی دایی این تیم را انتخاب کرده است.

 

قاسم دهنوی در این باره به مازنداسپرت” گفت: من چند پیشنهاد در فصل نقل و انتقالات دریافت کردم اما به دلایلی به هرکدام پاسخ منفی دادم. زمانی که پیشنهاد صبا بدستم رسید به خاطر علی دایی خیلی زود قبول کردم.

او ادامه داد: من به سرمربیگری آقای دایی بسیار اعتقاد دارم و فکر می کنم ایشان یکی از بهترین مربیان فوتبال ایران است. به همین دلیل به خاطر علی دایی پیشنهاد صبا را قبول کردم.
هافبک فصل گذسته ذوب آهن ادعا می کند دوست دارد با دایی از فوتبال خداحافظی کند: من دوست دارم در تیم علی دایی از فوتبال خداحافظی کنم. البته شاید روزی ایشان من را نخواهند ولی خودم دوست دارم در کنارشان تا آخر فوتبالم حضور داشته باشم.

دهنوی در مورد شرایط صبا هم می گوید: صبا بسیار تیم خوبی است و فکر می کنم پنانسیل بسیار بالایی دارد. باید دست به دست هم بدهیم تا این تیم یک فصل موفقیت آمیز را پشت سر بگذارد.
او در مورد شرایط مالی اش هم اینطور توضیح می دهد: من اصلا شرط مالی نداشتم و وقتی فهمیدم آقای دایی من را می خواهد فوری آمدم و قراردادم را امضا کردم. جلسه من با مدیران صبا اصلا طول نکشید.

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید