تاریخ: ۹:۲۰ :: ۱۳۹۴/۰۵/۰۱
نام نویسنده: sobhan

آرسن ونگر، سرمربی آرسنال عنوان کرد که فکر بازنشستگی او را دچار وحشت می‌کند.   به گزارش “مازنداسپرت“، فرگوسن سال ۲۰۱۳ از مربی گری فوتبال خداحافظی کرد و در حال حاضر، ونگر بیش از دیگر مربیان فعال لیگ برتر سابقه حضور در یک تیم را دارد. ۹ سال عدم موفقیت در کسب جام باعث شده […]

آرسن ونگر، سرمربی آرسنال عنوان کرد که فکر بازنشستگی او را دچار وحشت می‌کند.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، فرگوسن سال ۲۰۱۳ از مربی گری فوتبال خداحافظی کرد و در حال حاضر، ونگر بیش از دیگر مربیان فعال لیگ برتر سابقه حضور در یک تیم را دارد. ۹ سال عدم موفقیت در کسب جام باعث شده تا بسیاری پروفسور را مناسب آرسنال ندانند ولی عملکرد خوب در دو فصل اخیر، نظرات را دوباره به نفع او برگردانده است.

ونگر در جمع خبرنگاران در این رابطه گفت:” بازنشستگی؟ گاهی این موضوع به ذهنم می‌رسد ولی نه برای بیش از ۵ ثانیه زیرا من را دچار وحشت می‌کند. وقتی با منچستریونایتد بازی داشتیم، فرگوسن پس از بازی به ملاقات من آمد. من گفتم: بیخیال ! دلت برای فوتبال تنگ نشده؟ او گفت : نه ” . او به اندازه کافی حضور داشت. او هر بازی در اولدترافورد است ولی چندین اسب دارد و سرگرم است. من اسبی ندارم.شور و شوق، مشکل من نیست. بیش از همیشه به تیم اعتماد و تعلق خاطر دارم.”

ونگر ادامه داد:” با هر شکستی مردم می‌گویند این مربی چه کار می‌کند؟ هر ۳ روز توانایی های شما زیر سوال می‌رود. هر ۳ روز یک امتحان پیش رو داریم. نباید به عقب نگاه کرد. باید برای امتحان بعد آماده شد و با موفقیت از آن عبور کرد.”

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید