تاریخ: ۸:۲۵ :: ۱۳۹۴/۰۵/۰۱
نام نویسنده: sobhan

با جذب «جانگ چینگ دونگ» از تیم «بیجینگ گوان» شهر پکن توسط تیم «رایو وایه کانو»، پای اولین فوتبالیست کشور چین به مسابقات فوتبال باشگاه های اسپانیا (لالیگا) باز شد. به گزارش مازند اسپرت:«بیجینگ گوان» یکی از تیم های پرطرفدار شهر پکن است که در رقابت های سوپر لیگ باشگاه های چین حضور دارد. باشگاه […]

با جذب «جانگ چینگ دونگ» از تیم «بیجینگ گوان» شهر پکن توسط تیم «رایو وایه کانو»، پای اولین فوتبالیست کشور چین به مسابقات فوتبال باشگاه های اسپانیا (لالیگا) باز شد.

به گزارش مازند اسپرت:«بیجینگ گوان» یکی از تیم های پرطرفدار شهر پکن است که در رقابت های سوپر لیگ باشگاه های چین حضور دارد.

باشگاه «بیجینگ گوان» روز پنجشنبه با صدور بیانیه ای اعلام کرد که به دلیل تقاضای مسوولان باشگاه «رایو وایه کانو»، این بازیکن به مدت ۲ سال و به صورت قرضی در این تیم اسپانیایی بازی خواهد کرد.

با این حساب «جانگ چینگ دونگ» اولین فوتبالیست چینی حاضر در لالیگا خواهد بود و اولین بازیکن این کشور پهناور آسیایی است که به این افتخار نائل می شود.

فوتبالیست ۲۶ ساله چین کار حرفه ای خود را در این ورزش از باشگاه «لیایو نینگ» در شمال شرق این کشور آغاز کرد و پس از سه فصل بازی در این تیم به پرتغال رفت و در یکی از تیم ها دسته دومی این کشور مشغول به بازی شد.

او سپس در سال ۲۰۱۳ میلادی بار دیگر به چین بازگشت و به تیم «بیجینگ گوان» شهر پکن پیوست.

«جانگ» همچنین بازی در تیم اینتراخت فرانکفورت آلمان را نیز در کارنامه ورزشی خود دارد.

در بیانیه باشگاه «بیجینگ گوان» اشاره ای به مبلغ قرارداد این بازیکن نشده است.

منبع:ايرنا

پاسخی بگذارید