تاریخ: ۷:۵۷ :: ۱۳۹۴/۰۵/۰۱
نام نویسنده: sobhan

رییس هیات دوچرخه سواری چالوس از برگزاری نخستین مسابقه قهرمانی جام آزاد دوچرخه سواری مازندران در این شهرستان خبر داد.   به گزارش مازند اسپرت ؛ سید حسین هاشمی روز چهارشنبه در گفت و گویی اظهار داشت: نخستین مسابقه قهرمانی جام آزاد دوچرخه سواری مازندران در روز جمعه ۲ مرداد ماه در پیست شماره ۲ […]

222charkheرییس هیات دوچرخه سواری چالوس از برگزاری نخستین مسابقه قهرمانی جام آزاد دوچرخه سواری مازندران در این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش مازند اسپرت ؛ سید حسین هاشمی روز چهارشنبه در گفت و گویی اظهار داشت: نخستین مسابقه قهرمانی جام آزاد دوچرخه سواری مازندران در روز جمعه ۲ مرداد ماه در پیست شماره ۲ کندوان در آزاد راه چالوس جنب عوارضی برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: این مسابقه در رشته کوهستان ماده کراس کانتری آقایان و در رده سنی نوجوانان و جوانان و بزرگسالان با حضور تیم های از مازندران برگزار می شود.

وی گفت:تیم های دوچرخه سواری ساری، قائمشهر، تنکابن و عباس آباد تاکنون اعلام آمادگی کرده اند.

رییس هیات دوچرخه سواری چالوس خاطرنشان کرد: این مسابقه با همت و کمک رییس اداره ورزش و جامعه ورزش و تیم دوچرخه سواری کندوان چالوس و همچنین نماینده شهرستانهای نوشهر چالوس و کلاردشت انجام می شود.

مدیر تیم دوچرخه سواری کندوان چالوس تنها نماینده از مازندران در لیگ باشگاههای کشور با اشاره به آغاز مرحله جدید مسابقات لیگ برتر دوچرخه سواری باشگاههای کشور افزود: تیم دوچرخه سواری کندوان با دو تیم جوانان و بزرگسالان با مجموع ۱۵ رکابزن که پنج رکابزن در رده جوانان و ۲ رکابزن رده بزرگسالان بانوان در این مسابقات حضور می یابد.

هاشمی همچنین گفت: تیم دوچرخه سواری کندوان تاکنون در چهار سال پی در پی در مسابقات لیگ برتر دوچرخه سواری باشگاههای کشور حضور یافته و در سه سال گذشته به مقام سوم دست یافته است و ۲ مرحله دیگر در چهارمین سال حضور این تیم در مسابقات لیگ برتر دوچرخه سواری کشور باقی مانده است.

وی با توجه به حضور این تیم در لیگ برتر کشور، لیگ استان و میزبانی مسابقات و همچنین حجم فعالیت های این تیم از مسوولان خواست تا نگاه ویژه ای به تیم دوچرخه سواری کندوان چالوس داشته و حمایت بیشتری از آن کنند تا این تیم بتوانند به جایگاه بهتری در کشور دست یابد.

مسابقات لیگ برتر دوچرخه سواری باشگاههای کشور از ششم تا هشتم مردادماه در استان گلستان برگزار خواهد شد و تیم کندوان چالوس در رشته کوهستان در ۲ ماده کراس کانتری و دانهیل اقایان در رده جوانان و بزرگسالان و کراس کانتری بانوان شرکت خواهد کرد.

پاسخی بگذارید