تاریخ: ۷:۴۰ :: ۱۳۹۴/۰۵/۰۱
نام نویسنده: sobhan

پزشک تیم استقلال درباره آخرین وضعیت حیدری و فخرالدینی توضیحاتی ارائه کرد. به گزارش مازند اسپرت و به نقل از سایت باشگاه استقلال، کاوه ستوده درباره آخرین وضعیت مصدومیت خسرو حیدری و میلاد فخرالدینی گفت: میلاد فخرالدینی با توجه به آسیب دیدگی اش و با اجازه کادرفنی و کادر پزشکی استقلال در تمرین عصر چهارشنبه […]

پزشک تیم استقلال درباره آخرین وضعیت حیدری و فخرالدینی توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش مازند اسپرت و به نقل از سایت باشگاه استقلال، کاوه ستوده درباره آخرین وضعیت مصدومیت خسرو حیدری و میلاد فخرالدینی گفت: میلاد فخرالدینی با توجه به آسیب دیدگی اش و با اجازه کادرفنی و کادر پزشکی استقلال در تمرین عصر چهارشنبه حضور نداشت و امیدواریم با طی مراحل درمانش، هرچه سریعتر بتواند به تمرینات تیم بازگردد.

وی درباره وضعیت حیدری افزود: این بازیکن با توجه به مصدومیت جدیدی که برایش ایجاد شده، با هماهنگی کادرفنی به درمان خود می پردازد و شرکت کردنش در تمرینات بعد از معاینات و اطمینان از سلامتی او خواهد بود.

پزشک استقلال در پایان با اشاره به در جریان بودن دکتر نوروزی از برنامه های کادر پزشکی استقلال، گفت: لازم می دانم در پایان صحبت هایم به این نکته اشاره کنم که کلیه هماهنگی ها در مورد شرایط بازیکنان مصدوم استقلال با آقای دکتر نوروزی، معاونت پزشکی استقلال صورت می گیرد. ایشان برای پشت سر گذاشتن دوره ای از پزشکی تخصصی در آمریکا حضور دارند.

پاسخی بگذارید