تاریخ: ۵:۳۳ :: ۱۳۹۴/۰۳/۲۴
نام نویسنده: sobhan

برنامه هفتگی و نتایج لیگ دسته سوم فصل ۹۳ – ۹۴ باشگاههای کشور به شرح زیر می باشد: به گزارش مازند اسپرت ؛برنامه هفته های اول و دوم از فصل جدید مسابقات لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه های کشور اعلام شد. برنامه مسابقات فصل جدید لیگ دسته سوم بدین ترتیب است. هفته اول –دوشنبه ۴ […]

برنامه هفتگی و نتایج لیگ دسته سوم فصل ۹۳ – ۹۴ باشگاههای کشور به شرح زیر می باشد:

به گزارش مازند اسپرت ؛برنامه هفته های اول و دوم از فصل جدید مسابقات لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه های کشور اعلام شد.

برنامه مسابقات فصل جدید لیگ دسته سوم بدین ترتیب است.

هفته اول –دوشنبه ۴ آبان ۹۴- ساعت ۱۴:۳۰
پیروزی گرمسار-شیرین فراز آق قلا-ورزشگاه تختی گرمسار
مهیا محراب سوادکوه-غدیر همای قم-ورزشگاه وطنی قائمشهر
مقاومت نوین ساری-فجر میثاق کرج-ورزشگاه شهید متقی ساری
شهرداری قوچان-کاوه پارسا ورامین-ورزشگاه آزادی قوچان
پرواز زنجان-شهرداری رودسر-ورزشگاه ۱۵ خرداد زنجان
شهرداری لاهیجان-کیمیا فرآیند تهران-ورزشگاه تختی لاهیجان
پارس تهران-پدیده تات تاکستان-ورزشگاه دانشگاه ۳ امیر آباد
استقلال جنوب تهران-بهره برداری مترو تهران-ورزشگاه اتکا تهران
شهرداری بناب-آبیدر سنندج-ورزشگاه تختی بناب
شهرداری مهاباد-آبی پوشان گیلانغرب  -ورزشگاه آزادی مهاباد
 بهزیستی خرم آباد-ابوذر باشت-ورزشگاه تختی خرم آباد
هلال احمر ساوه-شاهین ماهشهر-ورزشگاه چمران ساوه
امید پیروزی نجف آباد-صفاهان اصفهان-ورزشگاه آزادی نجف آباد
سنگ آهن بافق-پارسه شیراز-ورزشگاه اختصاصی سنگ آهن بافق
ایثار جیرفت-خلیج فارس خونسرخ-ورزشگاه تختی جیرفت

دوشنبه ۴ آبان ۹۴- ساعت ۱۴:۴۵
جنوب سوسنگرد-اتحاد الشتر-ورزشگاه تختی  سوسنگرد
استقلال شوشتر-پارسه هلیاد بختیاری-ورزشگاه تختی شوشتر
پتروشیمی جم خورموج-آلومینیوم نوین اراک-ورزشگاه تختی خورموج
قشقایی شیراز-مس نوین کرمان-ورزشگه بعثت شیراز

سه شنبه ۵ آبان ۹۴ -ساعت ۱۴:۳۰
پارسیان اسطوره تهران-عمران شهرداری ساری-ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود
شهرداری اسلامشهر-عقاب تهران-ورزشگاه امام خمینی اسلامشهر
شهرداری لنگرود-چوکای تالش-ورزشگاه شهدا لنگرود
استقلال قائمشهر-دریای بابل-ورزشگاه شهدا بالا لموک قائمشهر
نفتون تهران (تهران مبدل )-فرهنگ بیله سوار-ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود
استقلال میانرود-پرسپولیس دره شهر-ورزشگاه شهدا شهر سورک ساری
استقلال ملاثانی-شهرداری همدان-ورزشگاه شهدا ملاثانی
شهرداری مریوان-شهرداری فیرورق خوی-ورزشگاه زاگرس مریوان
استقامت یزد-اداره ورزش سراوان-ورزشگاه پاک نژاد یزد
شهرداری بادرود-فجر شهرضا-ورزشگاه مجتمع ورزشی بادرود
پرسپولیس زاهدان-هلال احمر کیش-ورزشگاه المپیک زاهدان

هفته دوم-دوشنبه ۱۱ آبان ۹۴-ساعت ۱۴:۳۰
شیرین فراز آق قلا-مهیا محراب سوادکوه-ورزشگاه آزادی گرگان
غدیر همای قم-شهرداری قوچان-ورزشگاه حیدریان قم
کاوه پارسا ورامین-مقاومت نوین ساری-ورزشگاه تختی ورامین
عمران شهرداری ساری-پیروزی گرمسار-ورزشگاه شهدا ساری
فجر میثاق کرج-عقاب تهران-ورزشگاه شریعتی کرج
شهرداری لاهیجان-شهرداری لنگرود-ورزشگاه تختی لاهیجان
کیمیا فرآیند تهران-استقلال قائمشهر-ورزشگاه سهند تهران
فرهنگ بیله سوار-پرواز زنجان-ورزشگاه تختی بیله سوار
دریای بابل-نفتون تهران (تهران مبدل)-ورزشگاه هفت تیر بابل
شهرداری رودسر-پارس تهران-ورزشگاه اختصاصی شهرداری رودسر
آبی پوشان گیلانغرب-آبیدر سنندج-ورزشگاه شهدا گیلانغرب
بهره برداری مترو تهران-استقلال ملاثانی-ورزشگاه هویزه تهران
شهرداری مریوان-شهرداری بناب-ورزشگاه زاگرس مریوان
پرسپولیس دره شهر-شهرداری مهاباد-ورزشگاه شهید کولیوند دره شهر
شهرداری فیرورق خوی-استقلال جنوب تهران –ورزشگاه چمران خوی
صفاهان اصفهان-جنوب سوسنگرد-ورزشگاه تختی اصفهان
پارسه هلیساد بختیاری-آلومینیوم نوین اراک-ورزشگاه انقلاب شهرکرد
ابوذر باشت-استقلال شوشتر-ورزشگاه تختی باشت
اتحاد الشتر-بهزیستی خرم آباد-ورزشگاه خلیل ارکیا الشتر
هلال احمر ساوه-پتروشیمی جم خورموج-ورزشگاه چمران ساوه
مس نوین کرمان-شهرداری بادرود-ورزشگاه سلیمی کیا کرمان
قشقایی شیراز-سنگ آهن بافق-ورزشگاه بعثت شیراز

دوشنبه ۱۱ آبان ۹۴-ساعت ۱۴:۴۵
خلیج فارس خونسرخ-پارسه شیراز-ورزشگاه تختی بندرعباس

سه شنبه ۱۲ آبان ۹۴ –ساعت ۱۴:۳۰
پارسیان اسطوره تهران-شهرداری اسلامشهر-ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود
پدیده تات تاکستان-چوکای تالش-ورزشگاه ۱۵ خرداد تاکستان
شهرداری همدان-استقلال میانرود-ورزشگاه حاج بابایی مریانج همدان
اداره ورزش سراوان-پرسپولیس زاهدان-ورزشگاه شهید حسین بر سراوان
فجر شهرضا-استقامت یزد-ورزشگاه تختی شهرضا

سه شنبه ۱۲ آبان ۹۴ –ساعت ۱۴:۴۵
شاهین ماهشهر-امید پیروزی نجف آباد-ورزشگاه شهدا ماهشهر
هلال احمر کیش-ایثار جیرفت-ورزشگاه المپیک کیش

 

*****************************


هفته سوم – یکشنبه۱۷ آبان ۹۴
پیروزی گرمسار- استقلال میاندرود-ساعت۱۴:۳۰- ورزشگاه تختی گرمسار
شهرداری قوچان- شیرین فراز آق قلا-ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه آزادی قوچان
مقاومت نوین ساری- غدیر همای قم-ساعت۱۴:۳۰- ورزشگاه شهداء ساری
مهیا محراب سوادکوه- عمران شهرداری ساری -ساعت۱۴:۳۰-ورزشگاه وطنی قائمشهر
استقلال قائمشهر- شهرداری لاهیجان- ساعت۱۴:۳۰-ورزشگاه شهداء بالا لموک قائمشهر
تهران مبدل- کیمیا فرآیند تهران-ساعت 14:30 –ورزشگاه کشوری تهران
پرواز زنجان- شهداء بابلسر-ساعت۱۴:۳۰ -ورزشگاه۱۵ خرداد زنجان
آبیدر سنندج- پرسپولیس دره شهر-ساعت۱۴:۳۰-ورزشگاه ملک نیا سنندج کردستان
استقلال جنوب تهران- ایستک مریوان-ساعت۱۴:۳۰-ورزشگاهاتکا تهران
شهرداری بناب- آبی پوشان گیلانغرب-ساعت۱۴:۳۰– ورزشگاه تختی بناب
آلومینیوم  نوین اراک- ابوذر باشت-ساعت۱۴:۳۰- ورزشگاه امام خمینی اراک
بهزیستی خرم آباد- صفاهان اصفهان-ساعت۱۴:۳۰- ورزشگاهتختی خرم آباد
استقامت یزد- مس نوین کرمان-ساعت۱۴:۳۰– ورزشگاه پاک نژاد یزد
استقلال ملا ثانی- شهرداری فیرورق خوی-ساعت۱۴:۴۵-ورزشگاه شهدا ملاثانی
دوشنبه۱۸ آبان ۹۴
رهگستران لنگرود- پدیده تات تاکستان-ساعت۱۴:۳۰- ورزشگاه شهداء لنگرود
چوکای تالش- شهرداری رودسر-ساعت۱۴:۳۰- ورزشگاه پوریای ولی تالش
شهرداری مهاباد- شهرداری همدان-ساعت۱۴:۳۰- ورزشگاه آزادی مهاباد
امید پیروزی نجف آباد-هلال احمر ساوه-ساعت ۱۴:۳۰-ورزشگاه آزادی نجف آباد
جنوب سوسنگرد – شاهین ماهشهر۱۴:۳۰– ورزشگاه تختی سوسنگرد
استقلال شوشتر- اتحاد الشتر۱۴:۳۰– ورزشگاه تختی شوشتر
سنگ آهن بافق- خلیج فارس خونسرخ۱۴:۳۰– ورزشگاه اختصاصی سنگ آهن بافقیزد
شهرداری  بادرود- قشقایی شیراز۱۴:۳۰– ورزشگاه شهید فیروزی بادروداصفهان
ایثار جیرفت- اداره ورزش سراوان۱۴:۳۰– ورزشگاه تختی جیرفت کرمان
پارسه شیراز- هلال احمر کیش۱۴:۳۰– ورزشگاه بعثت شیراز
پترو شیمی جم خورموج- پارسه هیلساد بختیاری۱۴:۴۵ ورزشگاه تختی خورموج بوشهر
هفته چهارم- یکشنبه ۲۴ آبان ۹۴
کاوه پارسا ورامین- فجر میثاق کرج۱۴:۱۵- ورزشگاه تختی ورامین تهران
عمران شهرداری ساری- شهرداری قوچان۱۴:۱۵– ورزشگاه  شهداء ساری
شیرین فراز آق قلا- مقاومت نوین ساری۱۴:۱۵– ورزشگاه آزادی گرگان
استقلال میاندرود- مهیا محراب سوادکوه۱۴:۱۵– ورزشگاه شهداء شهر سورک ساری
شهرداری رودسر- پدیده تات تاکستان۱۴:۱۵– ورزشگاه اختصاصی شهرداری رودسر
کیمیا فرآیند تهران- پرواز زنجان۱۴:۱۵– ورزشگاه سهند تهران
استقلال قائمشهر- رهگستران لنگرود۱۴:۱۵– ورزشگاه شهداء بالا لموک قائمشهر
شهرداری لاهیجان- تهران مبدل۱۴:۱۵– ورزشگاه تختی لاهیجان  گیلان
شهداء بابلسر- پارس تهران۱۴:۱۵- ورزشگاه شهید علیزاده بابلسر
شهرداری همدان- آبیدر سنندج۱۴:۱۵– ورزشگاه حاج بابایی مریانج همدان
ایستک مریوان- استقلال ملا ثانی۴:۱۵– ورزشگاه زاگرس مریوان کردستان
استقلال جنوب تهران- شهرداری بناب۱۴:۱۵- ورزشگاه اتکاء تهران
بهره برداری مترو- شهرداری مهاباد۱۴:۱۵– ورزشگاه هویزه تهران
پرسپولیس دره شهر – آبی پوشان گیلانغرب۱۴:۱۵- ورزشگاهشهید کولیوند دره شهرایلام
صفاهان اصفهان- استقلال شوشتر ۱۴:۳۰ ورزشگاه تختی اصفهان
قشقایی شیراز- استقامت یزد۱۴:۳۰– ورزشگاه بعثت شیراز
هلال احمر کیش- خلیج فارس خونسرخ۱۴:۳۰- ورزشگاه المپیک کیش 
دوشنبه ۲۵ ابان ۹۴
اداره ورزش سراوان-پارسه شیراز۱۴:۱۵- ورزشگاه شهید حسین بر سراوان سیستان و بلوچستان
شاهین ماهشهر- بهزیستی خرم آباد۱۴:۳۰ -ورزشگاه شهداء ماهشهرخوزستان
اتحاد الشتر- آلیومینیوم نوین اراک۱۴:۳۰-ورزشگاه خلیل ارکیاالشترلرستان
ابوذر باشت- پارسه هلیساد بختیاری۱۴:۳۰ ورزشگاه تختی باشت کهکیلویه و بویر احمد
امید پیروزی نجف آباد- پترو شیمی جم خورموج۱۴:۳۰آزادی نجف آباد
هلال احمر ساوه- جنوب سوسنگرد۱۴:۳۰– ورزشگاه چمران ساوه
شهرداری بادرود – سنگ آهن بافق۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهید فیروزی بادروداصفهان
فجر شهرضا- ایثار جیرفت۱۴:۳۰– ورزشگاه تختی شهرضا اصفهان
هفته پنجم- شنبه ۳۰ آبان ۹۴
مقاومت نوین ساری- عمران شهرداری ساری۱۴:۱۵ورزشگاه شهداءساری
فجر میثاق کرج- غدیر همای قم۱۴:۱۵– ورزشگاه شریعتی  کرج
یکشنبه اول آذر ۹۴
شهرداری قوچان- استقلال میاندرود۱۴:۱۵ ورزشگاه آزادی قوچان 
مهیا محراب سوادکوه- پیروزی گرمسار۱۴:۱۵ ورزشگاه وطنی قائمشهر
پرواز زنجان- شهرداری لاهیجان۱۴:۱۵-ورزشگاه۱۵ خرداد زنجان
تهران مبدل-استقلال قائمشهر۱۴:۱۵– ورزشگاه کشوری تهران
چوکای تالش- شهداء بابلسر۱۴:۱۵- ورزشگاه پوریای ولیتالش گیلان
پارس تهران- کیمیا فرایند تهران۱۴:۱۵- ورزشگاه دانشگاه ۳ امیر آبادتهران
رهگستران لنگرود- شهرداری رودسر۱۴:۱۵- ورزشگاه شهداء لنگرود گیلان
شهرداری مهاباد- شهرداری فیرورق خوی ۴:۱۵ ورزشگاه آزادی مهاباد
آبی پوشان گیلانغرب- شهرداری همدان۱۴:۱۵ورزشگاه شهداء گیلانغرب کرمانشاه
آبیدر سنندج- بهر ه برداری مترو۱۴:۱۵ورزشگاه ملک نیا سنندج کردستان
شهرداری بناب- پرسپولیس دره شهر۱۴:۱۵ورزشگاه تختیبناب
استقلال ملاثانی- استقلال جنوب تهران۱۴:۳۰ورزشگاه شهداءملا ثانی خوزستان
الومینیوم نوین اراک- صفاهان اصفهان  14:30 ورزشگاه امام خمینی اراک
بهزیستی خرم آباد- هلال احمر ساوه۱۴:۳۰ورزشگاه تختی خرم آباد 
استقامت یزد- شهرداری بادرود۱۴:۳۰ورزشگاه پاک نژاد یزد
 دوشنبه ۲ آذر ۹۳ 
استقلال شوشتر- شاهین ماهشهر۱۴:۳۰ورزشگاه تختیشوشترخوزستان
پترو شیمی جم خورموج- ابوذر باشت۱۴:۳۰ ورزشگاه تختیخورموج بوشهر
جنوب سوسنگرد- امید پیروزی نجف آباد۱۴:۳۰ ورزشگاه تختیسوسنگرد
پارسه هلیساد بختیاری- اتحاد الشتر ۱۴:۳۰  ورزشگاه تختی بروجن چهار محال بختیاری
سنگ آهن بافق- هلال احمر کیش  14:30  ورزشگاه اختصاصی سنگ آهن بافق یزد
خلیج فارس خونسرخ- اداره ورزش سراوان۱۴:۳۰ ورزشگاه تختی بندر عباس
ایثار جیرفت- مس نوین کرمان۱۴:۳۰– ورزشگاه تختی جیرفت کرمان
پارسه شیراز- فجر شهر ضا۱۴:۳۰- ورزشگاه بعثت شیراز

 

*********

 

کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه هفته نهم الی یازدهم و همچنین معوقه های هفته اول و هفتم لیگ دسته سوم فوتبال کشور را اعلام کرد.

به گزارش مازند اسپرت :برنامه دیدارهای فوق به شرح زیر است:

هفته نهم –  شنبه ۲۸/۹/۱۳۹۴ 
شهرداری رودسر- شهرداری لاهیجان  14:00 اختصاصی شهرداری رودسر گیلان

یکشنبه ۲۹/۹/۱۳۹۴

نیلی پوشان قم – عمران شهرداری ساری  14:00 تختی قم
مقاومت نوین ساری- شهرداری قوچان  14:00 شهداء ساری
فجر میثاق کرج- پیروزی گرمسار  14:00 شریعتی کرج
کاوه پارسا ورامین- استقلال میاندرود  14:00 تختی ورامین
پدیده تات تاکستان- استقلال قائمشهر  14:00 15 خرداد  تاکستان قزوین
چوکای تالش- تهران مبدل   14:00 پوریای ولی تالش گیلان
رهگستران لنگرود-شهداء بابلسر  14:00 شهداء لنگرود گیلان
پارس تهران- پرواز زنجان   14:00 دانشگاه ۳ امیر آباد تهران
پرسپولیس دره شهر- ایستک مریوان  14:15 شهید کولیوند دره شهر ایلام
آبیدر سنندج- استقلال ملا ثانی   14:15 ملک نیا سنندج کردستان
شهرداری بناب- بهره برداری مترو  14:15 تختی بناب
شهرداری همدان- شهرداری فیرورق خوی ۱۴:۱۵ حاج بابایی مریانج همدان
آبی پوشان گیلانغرب- استقلال جنوب تهران ۱۴:۱۵ شهداء گیلانغرب کرمانشاه
دوشنبه۳۰/۹/۱۳۹۴
سنگ آهن بافق- فجر شهر ضا   14:00 اختصاصی سنگ آهن بافق یزد
پارسه شیراز-استقامت یزد   14:00 دستغیب شیراز
اداره ورزش سراوان- مس نوین کرمان  14:00 شهید حسین بر  سراوان سیستان و بلوچستان
اتحاد الشتر- شاهین ماهشهر   14:15 خلیل ارکیا الشتر لرستان
آلومینیوم نوین اراک- جنوب سوسنگرد  14:15 امام خمینی اراک
پترو شیمی جم خورموج- صفاهان اصفهان ۱۴:۱۵ تختی خورموج بوشهر
استقلال شوشتر- بهزیستی خرم آباد  14:15 تختی شوشترخوزستان
ابوذر باشت- هلال احمر ساوه   14:15 تختی باشت کهکیلویه و بویر احمد
چهارشنبه ۲/۱۰/۱۳۹۴
شهرداری لاهیجان- کیمیا فرآیند ری تهران ۱۴:۰۰ معوقه هفته اول تختی لاهیجان
یکشنبه ۶/۱۰/۱۳۹۴
شهرداری مهاباد- استقلال جنوب تهران  14:00 معوقه هفته هفتم آزادی مهاباد
آبیدر سنندج- ایستک مریوان   14:00 معوقه هفته هفتم ملک نیا سنندج
آلومینیوم نوین اراک- هلال احمر ساوه  14:00 معوقه هفته هفتم امام خمینی اراک
دوشنبه ۷/۱۰/۱۳۹۴
پدیده تات تاکستان- کیمیا فرآیند ری تهران ۱۴:۰۰ معوقه هفتم ۱۵ خرداد تاکستان قزوین

هفته دهم- شنبه ۱۲/۱۰/۱۳۹۴
پیروزی گرمسار- کاوه پارسا ورامین  14:00 تختی گرمسار سمنان
عمران شهرداری ساری- شیرین فراز آق قلا ۱۴:۰۰ شهداء ساری
هیئت فوتبال زیراب- فجر میثاق کرج  14:00 وطنی قائمشهر مازندران
استقلال میاندرود- نیلی پوشان قم  14:00 شهداء شهر سورک ساری
قشقایی شیراز- اداره ورزش سراوان  14:00 دستغیب شیراز
استقامت یزد- خلیج فارس خونسرخ  14:00 پاک نژاد یزد
مس نوین کرمان- فجر شهر ضا  14:00 سلیمی کیا کرمان کرمان
ایستک مریوان- شهرداری همدان  14:15 زاگرس مریوان کردستان
شهرداری مهاباد- شهرداری بناب  14:15 آزادی مهاباد
استقلال ملاثانی- آبی پوشان گیلانغرب  14:15 شهداء ملا ثانی خوزستان
استقلال جنوب تهران- پرسپولیس دره شهر ۱۴:۱۵ اتکاء تهران
شهرداری فیرورق خوی- بهره برداری مترو ۱۴:۱۵ چمران خوی

یکشنبه ۱۳/۱۰/۱۳۹۴

تهران مبدل- پدیده تات تاکستان   14:00 کشوری تهران
کیمیا فرآیند ری تهران- شهداء بابلسر  14:00 سهند تهران
پارس تهران- رهگستران لنگرود  14:00 دانشگاه ۳ امیر آباد تهران
استقلال قائمشهر- شهرداری رودسر  14:00 شهدائ بالا لموک قائمشهر
پرواز زنجان- چوکای تالش   14:00 15 خرداد  زنجان
شاهین ماهشهر- صفاهان اصفهان  14:15 شهداء ماهشهر خوزستان
جنوب سوسنگرد- پارسه هلیساد بختیاری  14:15 تختی سوسنگرد خوزستان
هلال احمر ساوه- اتحاد الشتر   14:15 چمران ساوه مرکزی
استقلال شوشتر- پترو شیمی جم خورموج ۱۴:۱۵ تختی شوشتر
بهزیستی خرم آباد- آلومینیوم نوین اراک  14:15 تختی خرم آباد

هفته یازدهم – شنبه ۱۹/۱۰/۱۳۹۴
شیرین فراز آق قلا- استقلال میاندرود  14:00 آزادی گرگان
فجر میثاق کرج- شهرداری قوچان ۱۴:۰۰ شریعتی کرج
کاوه پارسا ورامین- هیئت فوتبال زیراب ۱۴:۰۰ تختی ورامین تهران
نیلی پوشان قم- پیروزی گرمسار ۱۴:۰۰ تختی قم
سنگ آهن بافق- مس نوین کرمان ۱۴:۰۰ اختصاصی سنگ آهن بافق یزد
فجر شهر ضا- قشقایی شیراز  14:00 تختی شهرضا اصفهان
شهرداری بناب- شهرداری فیرورق خوی۱۴:۱۵ تختی بناب
آبیدر سنندج- شهرداری مهاباد  14:15 ملک نیا سنندج کردستان
بهره برداری مترو- ایستک مریوان ۱۴:۱۵ هویزه تهران
شهرداری همدان- استقلال جنوب تهران ۱۴:۱۵ حاج بابایی مریانج همدان
پرسپولیس دره شهر- استقلال ملاثانی ۱۴:۱۵ شهید کولیوند دره شهر ایلام

یکشنبه ۲۰/۱۰/۱۳۹۴
چوکای تالش- پارس تهران  14:00 پوریای ولی تالش گیلان
شهرداری رودسر- تهران مبدل ۱۴:۰۰ اختصاصی شهرداری رودسر گیلان
رهگستران لنگرود- کیمیا فرآیند ری تهران۱۴:۰۰ شهداء لنگرود گیلان
شهداء بابلسر- شهرداری لاهیجان ۱۴:۰۰ شهید علیزاده بابلسر مازندران
پدیده تات تاکستان- پرواز زنجان ۱۴:۰۰ ۱۵ خرداد تاکستان قزوین
پارسه هلیساد بختیاری – بهزیستی خرم آباد ۱۴:۱۵ تختی بروجن چهار محال و بختیاری
پترو شیمی جم خورموج- شاهین ماهشهر  14:15 تختی خورموج بوشهر
ابوذر باشت- جنوب سوسنگرد   14:15 تختی باشت کهکیلویه و بویر احمد
آلومینیوم نوین اراک- استقلال شوشتر  14:15 امام خمینی اراک مرکزی
صفاهان اصفهان- هلال احمرساوه  14:15 تختی اصفهان

پاسخی بگذارید