تاریخ: ۱۸:۲۵ :: ۱۳۹۴/۰۴/۳۱
نام نویسنده: sobhan

ابراهیم نعمتی مدرس و پیشکسوت والیبال و ورزش کشور درگذشت. به گزارش مازند اسپرت و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، ابراهیم نعمتی نخستین داور بین المللی والیبال کشورمان است که در سال ۱۳۵۴ به عضویت هیات رییسه ( مدیر ) در کنفدراسیون آسیا درآمد.وی سابقه عضویت در کمیته داوری کنفدراسیون والیبال آسیا AVC […]

ابراهیم نعمتی مدرس و پیشکسوت والیبال و ورزش کشور درگذشت.

به گزارش مازند اسپرت و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، ابراهیم نعمتی نخستین داور بین المللی والیبال کشورمان است که در سال ۱۳۵۴ به عضویت هیات رییسه ( مدیر ) در کنفدراسیون آسیا درآمد.
وی سابقه عضویت در کمیته داوری کنفدراسیون والیبال آسیا AVC و مدرسی FIVB برای تدریس در کلاس های داوری بین المللی را نیز در کارنامه خود داشت، امروز به علت کهولت سن درگذشت.
لیگ برتر والیبال ایران نیز به همت استاد ابراهیم نعمتی اولین داور جهانی والیبال ایران در سال ۱۳۵۴ تحت عنوان جام پاسارگاد در زمان ریاست فرهاد مسعودی (رئیس وقت فدراسیون والیبال ایران) با شرکت ۱۲ تیم در یک گروه آغاز و تیم دخانیات تهران در آن دوره قهرمان شد.
چندی پیش مسئولان فدراسیون والیبال و جمعی از پیشکسوتان با حضور در منزل استاد ابراهیم نعمتی با این پیشکسوت ارزنده والیبال و ورزش ایران دیدار تا قدری از زحمات چندین و چند ساله ایشان در عرصه ورزش کشور به خصوص والیبال قدردانی کرده باشند.

پاسخی بگذارید