تاریخ: ۱۳:۴۲ :: ۱۳۹۴/۰۴/۳۱
نام نویسنده: sobhan

باشگاه میلان پس از چند فصل ناکامی قصد جبران مافات را دارد و برای تقویت خود، چند خرید خوب نیز تا بدینجا انجام داده است.     به گزارش “مازنداسپرت“، میلانی ها فصل گذشته به قدری ضعیف ظاهر شدند که با قرار گرفتن در رده دهم، حتی نتوانستند سهمیه لیگ اروپا را کسب کنند. آنها […]

باشگاه میلان پس از چند فصل ناکامی قصد جبران مافات را دارد و برای تقویت خود، چند خرید خوب نیز تا بدینجا انجام داده است.

 

 

به گزارش “مازنداسپرت“، میلانی ها فصل گذشته به قدری ضعیف ظاهر شدند که با قرار گرفتن در رده دهم، حتی نتوانستند سهمیه لیگ اروپا را کسب کنند. آنها تا بدینجای نقل و انتقالات، بازیکنانی چون برتولاچی، باکا و لوئیز آدریانو را خریداری کرده اند اما با این وجود، کاپیتان ۳۰ ساله این تیم، ریکاردو مونتولیوو، معتقد است که هنوز میلان در حد قهرمانی سری آ نیست.

او به خبرنگاران گفت:” اینکه میلان را در چالش قهرمانی سری آ، یک تیم مدعی تصور کنیم، دشوار است. فکر نمی کنم حالا زمان مناسبی برای اظهارنظر در این مورد باشد. به جای حرف زدن باید عمل کنیم.
این میلان باید در زمین نشان دهد که در چه سطحی قرار دارد و باید اجازه دهیم نتایج در این مورد صحبت کنند. در حال حاضر تمرینات خیلی خوبی را پشت سر می گذاریم و امیدواریم که یک تیم مدعی برای فصل بعد باشیم.”

مونتولیوو در مورد سرمربی جدید میلان، میهایلوویچ گفت:” میهایلوویچ یک مربی صادق است. فکر می کنم صداقت، مهمترین چیز در ارتباط بین مربی و بازیکنانش باشد. با گذشت زمان به درک بهتری نسبت به یکدیگر خواهیم رسید اما یقینا او یک مربی سطح بالاست.”

منبع:ورزش۳

 

پاسخی بگذارید