تاریخ: ۱۳:۴۰ :: ۱۳۹۴/۰۴/۳۱
نام نویسنده: sobhan

مربی استقلال ادعا می‌ کند که این تیم اگر بتواند سهمیه بگیرد نتیجه خوبی گرفته است.     سیروس دین محمدی در این باره به “مازنداسپرت” گفت: ما در تلاش هستیم که تا شروع لیگ به آمادگی برسیم و مطمئن باشید امسال استقلال برای بالای جدول رقابت خواهد کرد. اگر بتوانیم سهمیه آسیایی بگیریم نتیجه […]

مربی استقلال ادعا می‌ کند که این تیم اگر بتواند سهمیه بگیرد نتیجه خوبی گرفته است.

 

 

سیروس دین محمدی در این باره به “مازنداسپرت” گفت: ما در تلاش هستیم که تا شروع لیگ به آمادگی برسیم و مطمئن باشید امسال استقلال برای بالای جدول رقابت خواهد کرد. اگر بتوانیم سهمیه آسیایی بگیریم نتیجه بسیار خوبی گرفته ایم چراکه تماشاگرانمان در این چند ساله کمی اذیت شده اند و امسال از ما نتیجه می‌ خواهند.

او ادامه داد: وقتی تیم در رتبه بالای جدول قرار می‌ گیرد طبیعتا نیم نگاهی به جام هم دارد و ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم. باید تلاش کنیم که تیم را در شرایط آمادگی نگه داریم تا بتوانیم به رتبه های بالای جدول هم فکر کنیم.

مربی استقلال در مورد انتقادهایی که به حضور همزمان حنیف عمران‌زاده و امین حاج محمدی که دو دفاع بلندقد و کند هستند می‌ شود گفت: اصلا این حرف را قبول ندارم شما در این فصل عمران‌زاده متفاوتی خواهید دید. حنیف در سال های قبل خیلی در تمرینات بدنسازی شرکت نمی‌ کرد اما امسال با تمرینات بدنسازی خوب و البته کارهایی که برای سرعت دادن به کار بازیکنان انجام می‌ دهیم مطمئن باشید خط دفاع استقلال خط دفاع خوبی می‌ شود.

دین محمدی در پاسخ به این سوال که آیا تیمش در فاصله ۹ روز مانده به شروع لیگ می‌ تواند به شرایط آرمانی برسد هم گفت: مطمئن باشید این اتفاق می‌ افتد. طبیعی است که ما الان بدن بازیکنانمان در افت باشد چون فصل بدنسازی تازه تمام شده است. یادتان باشد که با کم شدن فشار تمرینات و البته حضور بازیکنان در سونا و استخر عضلات آنها رها می‌ شود و برای شروع لیگ آماده می‌شویم. اگر الان بدن بازیکنان شاداب باشد باید نگران بود، خوب است که بازیکنان تا هفته آینده آماده بازی ها شوند تا در طول فصل به مشکل بدنی نخوریم.

منبع:ورزش۳

 

پاسخی بگذارید