تاریخ: ۱۳:۳۴ :: ۱۳۹۴/۰۴/۳۱
نام نویسنده: sobhan

قهرمان و نایب قهرمان ادوار گذشته لیگ‌برتر والیبال از حضور در لیگ امسال انصراف داد.   به گزارش مازنداسپرت، در روزهایی که تب والیبال داغ است و اسپانسرهای مختلف برای حضور در لیگ‌برتر والیبال اعلام می‌کنند، یکی از تیم های همیشه مدعی لیگ‌برتر والیبال در مسابقات سال جاری حاضر نخواهد بود. متین ورامین که در […]

قهرمان و نایب قهرمان ادوار گذشته لیگ‌برتر والیبال از حضور در لیگ امسال انصراف داد.

 

به گزارش مازنداسپرت، در روزهایی که تب والیبال داغ است و اسپانسرهای مختلف برای حضور در لیگ‌برتر والیبال اعلام می‌کنند، یکی از تیم های همیشه مدعی لیگ‌برتر والیبال در مسابقات سال جاری حاضر نخواهد بود. متین ورامین که در سال ۹۱ و ۹۲ موفق به حضور در فینال لیگ‌برتر شده بود و مقام قهرمانی این رقابت ها را در کارنامه داشت، امسال قصد تیم داری در والیبال را ندارد و مدیرعامل این باشگاه در نامه رسمی به فدراسیون والیبال این موضوع را اعلام کرد.

متین ورامین ۳ سال در لیگ‌برتر والیبال به تیم داری پرداخت و در این مدت موفق شد عنوان قهرمانی، نایب قهرمانی و پنجمی را کسب کند. اکثر ستاره های تیم‌ملی والیبال سابقه حضور در این تیم را داشتند و آنها همیشه به عنوان یکی از مدعیان این رقابت ها را دنبال می‌ کردند اما امسال دیگر خبری از آنها نیست و یکی دیگر از تیم های والیبالی به جمع انحلالی ها پیوست.

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید