تاریخ: ۱۳:۳۲ :: ۱۳۹۴/۰۴/۳۱
نام نویسنده: sobhan

یکی از ملی پوشان قایقرانی ایران که همراه با تیم ملی برای حضورر رقابت‌های قهرمانی جوانان جهان راهی پرتغال شده بود به این کشور پناهنده شد.   به گزارش “مازنداسپرت“، یکی از ملی پوشان ۱۷ ساله قایقرانی تیم ملی ایران به نام «ش.پ» که همراه تیم ملی قایقرانی برای حضور در رقابت‌های قهرمانی جوانان و […]

یکی از ملی پوشان قایقرانی ایران که همراه با تیم ملی برای حضورر رقابت‌های قهرمانی جوانان جهان راهی پرتغال شده بود به این کشور پناهنده شد.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، یکی از ملی پوشان ۱۷ ساله قایقرانی تیم ملی ایران به نام «ش.پ» که همراه تیم ملی قایقرانی برای حضور در رقابت‌های قهرمانی جوانان و زیر ۲۳ سال جهان راهی پرتغال شده بود به محض ورود به فرودگاه لیسبون، گذرنامه خود را از مسئولان تحویل گرفته و فرودگاه را ترک کرد.

این قایقران که در رشته کانوی کانادایی فعالیت می‌کند به محض ورود به لیسبون گذرنامه خود را به بهانه انجام امور فرودگاهی از مسئولان تیم ملی تحویل و به سرعت فرودگاه را ترک و تا این لحظه خبری از وی نیست.

در صورتی که پناهندگی این قایقران تائید شود پس از ۸ سال یک بار دیگر یک قایقران ملی پوش در خارج از کشور ایران پناهنده شده است.

غلامرضا امینی رئیس فدراسیون قایقرانی کشورمان گفت: بنده به صورت کامل این خبر را تائید نمی‌کنم.

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید