تاریخ: ۱۳:۱۶ :: ۱۳۹۴/۰۴/۳۱
نام نویسنده: sobhan

سارا کاربونرو، همسر کاسیاس و یکی از خبرنگاران مشهور شبکه تله سینکو، برای همراهی کاسیاس در کشور پرتغال، بطور موقت از حرفه خود کناره گیری کرد.   به گزارش “مازنداسپرت“، ایکر کاسیاس هفته گذشته پس از کشمکش های بسیار، سرانجام از رئال مادرید جدا و به باشگاه پورتوی پرتغال پیوست. این جدایی، حاشیه های فراوانی […]

سارا کاربونرو، همسر کاسیاس و یکی از خبرنگاران مشهور شبکه تله سینکو، برای همراهی کاسیاس در کشور پرتغال، بطور موقت از حرفه خود کناره گیری کرد.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، ایکر کاسیاس هفته گذشته پس از کشمکش های بسیار، سرانجام از رئال مادرید جدا و به باشگاه پورتوی پرتغال پیوست. این جدایی، حاشیه های فراوانی برای رئال مادرید در پی داشت.

همسر کاسیاس که یک مجری و خبرنگار مشهور در اسپانیا به حساب می آید، روز گذشته در وبلاگ خود ضمن حمایت همه جانبه از کاسیاس، رسما اعلام کرد که بطور موقت حرفه خود در شبکه تله سینکو، وابسته به گروه رسانه ای مدیاست را رها خواهد کرد تا بتواند در کنار همسرش در کشور پرتغال حضور داشته باشد.
کاربونرو تاکید کرده است که پس از انتقال کاسیاس به پورتو، حتی برای یک لحظه به اینکه همسرش را تنها بگذارد فکر نکرده و بودن کنار او را به ادامه فعالیت خبرنگاری اش ترجیح داده است.

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید