تاریخ: ۱۳:۱۳ :: ۱۳۹۴/۰۴/۳۱
نام نویسنده: sobhan

رئیس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال گفت: اگر باشگاه استقلال حکم محرومیت کرار جاسم را به وی ابلاغ نکرده باشد، کار غیراخلاقی انجام داده است.   به گزارش “مازنداسپرت“علی‌اکبر محمدزاده، درباره حضور کرار جاسم در کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال اظهار داشت: وقتی حکمی برای بازیکنی صادر می‌شود، باشگاه باید حکم را به بازیکن ابلاغ کند، نه […]

رئیس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال گفت: اگر باشگاه استقلال حکم محرومیت کرار جاسم را به وی ابلاغ نکرده باشد، کار غیراخلاقی انجام داده است.

 

به گزارش “مازنداسپرت“علی‌اکبر محمدزاده، درباره حضور کرار جاسم در کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال اظهار داشت: وقتی حکمی برای بازیکنی صادر می‌شود، باشگاه باید حکم را به بازیکن ابلاغ کند، نه اینکه بازیکن از رسانه‌ها متوجه این موضوع شود.

وی افزود: کرار روز گذشته به ما گفت که باشگاه استقلال حکمش را به وی ابلاغ نکرده است. اگر این موضوع درست باشد، کار باشگاه استقلال غیراخلاقی است و آن را پیگیری خواهیم کرد. این کار از چارچوب قانونی نیز به دور است.

رئیس کمیته اخلاق تصریح کرد: استقلالی‌ها به کرار گفته‌اند که اگر با این تیم قرارداد نبندد، نمی‌تواند به هیچ تیم دیگری برود و مجبور است با استقلال قرارداد ببندد. کرار با گفتن این اظهارات همچنین تأکید کرد که استقلالی‌ها با این کار قصد دارند قراردادش را کم کنند.

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید