تاریخ: ۸:۳۱ :: ۱۳۹۴/۰۴/۳۱
نام نویسنده: sobhan

جاسم کرار که با توجه به محرومیت یکساله اش در لیگ برتر در این فصل هم با پیراهن استقلال به میدان خواهد رفت به دنبال فراموش کردن فصل گذشته و حاشیه های پرتعداد آن است. به گزارش مازند اسپرت هافبک عراقی استقلال که به تازگی به تمرینات تیمش اضافه شده به دنبال این است که […]

جاسم کرار که با توجه به محرومیت یکساله اش در لیگ برتر در این فصل هم با پیراهن استقلال به میدان خواهد رفت به دنبال فراموش کردن فصل گذشته و حاشیه های پرتعداد آن است.

به گزارش مازند اسپرت هافبک عراقی استقلال که به تازگی به تمرینات تیمش اضافه شده به دنبال این است که جایگاه خود را در فصل آینده محکم کند و بتواند در پازل تاکتیکی هم همانند دوره قبل جایگاه ویژه ای به دست بیاورد.
کرار که در دوران مظلومی نیز یکی از بزرگترین جنجال ها را درون زمین و با درگیری با مجتبی جباری رقم زد اکنون در فصل جدید نیز مدعی شماره یک زدن ضربات ایستگاهی این تیم خواهد بود. ضرباتی که به کری جالب تمرینات این تیم نیز تبدیل شده است و همانطور که در عکسها مشاهده می کنید او در این راه مدعیانی مثل آرش برهانی، امید ابراهیمی، میثم مجیدی و … خواهد داشت و پرویز مظلومی مسلما به دنبال این است که از تکرار جنجال جباری و کرار جلوگیری کند.

 

پاسخی بگذارید