تاریخ: ۶:۵۵ :: ۱۳۹۴/۰۴/۳۱
نام نویسنده: sobhan

به گزارش مازند اسپرت: محمدعلی پورمختار با تقدیر از برنامه روشن محمود گودرزی وزیر ورزش برای مقابله با فساد اظهار داشت: خوشبختانه وزیر ورزش و جوانان و مدیران این وزارتخانه در موضوع مقابله با فساد و بررسی پرونده های آن بیشترین همکاری را با این کمیسیون داشته اند. وی درباره طولانی شدن اعلام نتایج پرونده […]

به گزارش مازند اسپرت: محمدعلی پورمختار با تقدیر از برنامه روشن محمود گودرزی وزیر ورزش برای مقابله با فساد اظهار داشت: خوشبختانه وزیر ورزش و جوانان و مدیران این وزارتخانه در موضوع مقابله با فساد و بررسی پرونده های آن بیشترین همکاری را با این کمیسیون داشته اند.

وی درباره طولانی شدن اعلام نتایج پرونده فساد در فوتبال گفت: در این مدت از طرف برخی افراد ذی نفع با توصیه و حتی فشار برای خاتمه دادن به موضوع فساد در فوتبال روبرو بودیم. افرادی اعم از مدیر، مربی و حتی رسانه با رجوع به اعضای این کمیسیون خواستار جمع شدن آن بودند که خوشبختانه با جدیت، ابعاد مختلف فساد در فوتبال، از سوی اعضای این کمیسیون بررسی شده است و نتایج آن در روزهای آینده اعلام خواهد شد.

رییس کمیسیون اصل ۹۰ در پاسخ به این سوال که آیا میزان فساد در فوتبال نسبت به زمینه های دیگر بیشتر است یا خیر؟ گفت: در عرصه ورزش، فساد در فوتبال به دلیل میزان قراردادها بیشتر است و نسبت به سایر موارد نمی توان این گونه قضاوت کرد.

پور مختار در مورد افراد درگیر در پرونده فساد در فوتبال ایران گفت: متاسفانه افراد با سمت های مختلفی درگیر آن هستند؛ از مدیر تا خبرنگار و امیدوارم این اقدام مجلس که با حمایت غالب مردم و رسانه ها برای مقابله با فساد همراه شده است به سلامت بیشتر فضای ورزش کمک کند.

منبع:ايرنا

پاسخی بگذارید