تاریخ: ۸:۲۷ :: ۱۳۹۴/۰۹/۰۸
نام نویسنده: sobhan

تعریف و تمجید باشگاه سوئدی از استقلال و هوادارانش ورزش > لیگ برتر – نوروز ۹۵ ایران در دیداری دوستانه و در شهر استکهلم مقابل تیم هاماربی سوئد قرار می گیرد. به گزارش مازند اسپرت ، سایت رسمی باشگاه هاماربی اعلام کرد روز چهارشنبه پنجم فروردین سال ۹۵ این مسابقه در ورزشگاه tele2 که زیباترین ورزشگاه ۳۰ […]

تعریف و تمجید باشگاه سوئدی از استقلال و هوادارانش

ورزش > لیگ برتر – نوروز ۹۵ ایران در دیداری دوستانه و در شهر استکهلم مقابل تیم هاماربی سوئد قرار می گیرد.

به گزارش مازند اسپرت ، سایت رسمی باشگاه هاماربی اعلام کرد روز چهارشنبه پنجم فروردین سال ۹۵ این مسابقه در ورزشگاه tele2 که زیباترین ورزشگاه ۳۰ هزار نفری دنیاست، برگزار می شود. سایت رسمی هاماربی با انتشار این خبر نوشت: «این باشگاه قصد دارد برای بازی با تیم های خارج از مرزهای اروپا، با استقلال بازی کند. هاماربی قصد دارد در «چالشی باشگاهی» محبوبت ترین و بزرگترین باشگاههای دنیا را به استکهلم دعوت کند.»
این سایت همچنین به تعریف و تمجید از استقلال پرداخت و نوشت: «این باشگاه تهران جزو بزرگترین و پرطرفدارترین باشگاههای آسیاست که نزدیک به ۲۰ میلیون هوادار دارد. استقلال حتی در سوئد، سایر نقاط اروپا و حتی آمریکای شمالی هم طرفدار دارد. این باشگاه تا به حال ۸ بار قهرمان لیگ ایران شده است.»
باشگاه هاماربی در پایان نوشت: «برای تماشای بازی این تیم و تیم همشهری ای پرسپولیس، نزدیک به ۱۰۰ هزار تماشاگر به ورزشگاه آزادی تهران می روند. این اولین بار است که یک باشگاه بزرگ ایرانی قصد دارد در ورزشگاه تله ۲ آره نا به میدان برود.»
همچنین سایت های سوئدی هم به بررسی برگزاری این بازی دوستانه پرداختند. هنریک کینلوند مدیرعامل باشگاه هاماربی هم در این باره توضیح داد: «ما به دنبال ارتباط با مخاطب های جدیدی هستیم. از طریق مشاور ایرانی باشگاه آقای سلطانی که مشاور چند باشگاه انگلیسی هم هست، توانستیم با این باشگاه ارتباط بگیریم. استقلال در استکهلم علاقمندان زیادی دارد که به اینجا مهاجرت کرده اند. این یک چالش جدید برای ماست و می خواهیم باشگاههای پرطرفدار را به اینجا بکشیم. سوئد ایرانی های زیادی دارد. در بازی ایران و سوئد هم شاهد حضور ارانی ها بودیم.» کینلوند ادامه داد: «استقلال اولین باشگاهی است که توسط ما به اینجا دعوت شده. احتمالا از شیلی، ترکیه، عراق و لهستان هم پرطرفدارترین باشگاهها به سوئد می آیند.» او درباره همکاری با ایرانی ها هم گفت: «من در تهران تماشاگر دربی استقلال و پرسپولیس بودیم و اتفاقا دیدم که ایران بازیکنان خیلی خوبی دارد. من مدیرعاملم و درست نیست سراغ بازیکنان بارویم ولی قطعا مدیر ورزشی ما در این زمینه پیگیری هایی خواهد داشت. من در ایران چند بازیکن خوب دیدم که هدف شان برای حضور در سوئد پیشرفت است نه پول. ایران یک بازار بسیار خوب است. ما می خواهیم در آنجا سرمایه گذاری کنیم.»

پاسخی بگذارید