تاریخ: ۸:۲۲ :: ۱۳۹۴/۰۹/۰۸
نام نویسنده: sobhan

ستاره جوان پرسپولیس و پیشنهاد وسوسه کننده از چین ورزش > لیگ برتر – به نظر می‌رسد امید علیشاه هم با پیشنهادی وسوسه کننده از چین رو به رو شده است. به گزارش مازند اسپرت ، روزنامه نزدیک به باشگاه پرسپولیس خبر داده ستاره جوان این تیم با پیشنهادی از تیمی از شرق آسیا رو به رو […]

ستاره جوان پرسپولیس و پیشنهاد وسوسه کننده از چین

ورزش > لیگ برتر – به نظر می‌رسد امید علیشاه هم با پیشنهادی وسوسه کننده از چین رو به رو شده است.

به گزارش مازند اسپرت ، روزنامه نزدیک به باشگاه پرسپولیس خبر داده ستاره جوان این تیم با پیشنهادی از تیمی از شرق آسیا رو به رو شده و او بسیار وسوسه شده است.

در اخباری که از قبل منتشر شده بود حرف هایی بود مبنی بر این که عالیشاه از پورعلی‌گنجی در مورد شرایط چین سوالاتی پرسیده است و همین مساله کمک می‌کند تا به این نتیجه برسیم او پیشنهادی دارد و در حال فکر کردن به این مساله است.


عالیشاه در پرسپولیس چهره ای محبوب شده و از این تیم راهی تیم ملی شده است. باید دید مسئولان پرسپولیس با رفتن او موافقت می کنند یا خیر؛ یا این که اصلا او پیشنهادی جدی دارد یا فقط مساله چند شایعه ساده است.

عالیشاه این فصل یکی از گل‌نزن ترین بازیکن‌های پرسپولیس بوده و در دیدار دربی یک تک به تک با رحمتی و در دیدار با ذوب‌آهن یک تک به تک با رشید مظاهری را از دست داد.

پاسخی بگذارید