تاریخ: ۱۸:۱۱ :: ۱۳۹۴/۰۹/۰۶
نام نویسنده: sobhan

پدر دو ملی‌پوش تنیس روی میز کشورمان گفت: به‌هیچ‌وجه به نوشاد عالمیان اجازه نخواهم داد در مسابقه‌ای که کمیته فنی آن را برنامه‌ریزی کرده، شرکت کند.   به گزارش مازند اسپرت ؛ رحمت عالمیان اظهار کرد: به هیچ وجه به نوشاد عالمیان اجازه نخواهم داد در مسابقه‌ای که کمیته فنی آن را برنامه‌ریزی کرده، شرکت […]

nimanoshadپدر دو ملی‌پوش تنیس روی میز کشورمان گفت: به‌هیچ‌وجه به نوشاد عالمیان اجازه نخواهم داد در مسابقه‌ای که کمیته فنی آن را برنامه‌ریزی کرده، شرکت کند.

 

به گزارش مازند اسپرت ؛ رحمت عالمیان اظهار کرد: به هیچ وجه به نوشاد عالمیان اجازه نخواهم داد در مسابقه‌ای که کمیته فنی آن را برنامه‌ریزی کرده، شرکت کند.

پدر دو ملی‌پوش تنیس‌روی میز کشورمان که خود از پیشکسوتان این رشته ورزشی است، با اشاره‌ به تصمیم اخیر کمیته فنی فدراسیون تنیس روی‌میز، افزود: مسئولان فدراسیون مسابقات انتخابی را در سه مرحله برگزار کردند و این در حالی بود که نوشاد به‌دلیل مصدومیت در تمرینات نتوانست حضور داشته باشد.

پدر نوشاد و نیما عالمیان بیان کرد: ما از مازندران برای نوشاد مجوز پزشکی گرفتیم اما فدراسیون گفت که باید این کار را در تهران نیز انجام بدهیم، به همین دلیل با مراجعه به فدراسیون پزشکی ورزشی یک مجوز دیگر نیز از آنها دریافت کردیم تا مشکلی برای نوشاد پیش نیاید.

عالمیان ادامه داد: در مسابقات انتخابی نیما بدون حتی یک شکست اول شد و نفرات دوم تا پنجم نیز مشخص شدند، روز سه‌شنبه به یک‌باره کمیته فنی بدون حضور پنج نفر از اعضا تشکیل جلسه داد و در آن تصمیم گرفته شد که نوشاد با نفرات چهارم و پنجم مسابقه بدهد و دو نفر برتر راهی تیم ملی شوند، به‌نظرم این یک تصمیم غیرمنطقی و برخلاف قانون است، در سال‌های گذشته هرگز شاهد چنین مسئله‌ای نبودیم، نوشاد از وقتی این خبر را شنیده، به‌شدت عصبی و ناراحت است، من هم عصبی شده‌ام، نمی‌دانم برای مسئولان سلامتی نوشاد مهم است یا بازی کردنش.

وی خاطرنشان کرد: متاسفانه کمیته فنی هیچ چیز را در این تصمیم لحاظ نکرد، من از این اقدام بسیار ناراحتم و با این موضوع برخورد شدید می‌کنم، بازیکنان ایران می‌گویند که نوشاد اصلاً نباید بازی کند اما برخی به‌دنبال ایجاد تنش و درگیری میان پینگ‌پنگ‌بازان هستند و می‌خواهند جو را متشنج کنند و از آن به نفع مقاصد خودشان بهره‌برداری کنند، این شرایط قابل هضم نیست. می‌خواهند با شخصیت نوشاد بازی کنند اما همین‌جا اعلام می‌کنم مقابل آنهایی که قصد زیر سوال بردن شخصیت پسرم و هر بازیکن دیگری را داشته باشند، می‌ایستم.

عالمیان تصریح کرد: من ۴۵ سال است که در این ورزش حضور دارم و حتی به‎خاطر پسرانم کارم در بانک را کنار گذاشتم، پس اجازه نمی‌دهم هیچکس شخصیت ورزشی نوشاد را زیرسوال ببرد و به هرکسی که بخواهد چنین کاری کند، جواب دندان‌شکنی خواهم داد و جواب تک تک آنها را می‌دهم.

پدر دو ملی‌پوش تنیس روی میز کشورمان خاطرنشان کرد: باید قدر نخبه‌ها را بدانند، نه اینکه بخواهند چنین افرادی را تخریب کنند، نوشاد و نیما دست‌پرورده شهنازی و علی قارداشی هستند و این دو نفر برای پسرانم خیلی زحمت کشیده‌اند.

عالمیان در پایان گفت: تصمیم کمیته فنی غیرقانونی است و نباید چنین مسابقه انتخابی آن هم پس از برگزار سه مرحله مسابقه انتخابی دیگر برگزار شود.

پاسخی بگذارید