تاریخ: ۵:۲۴ :: ۱۳۹۴/۰۴/۳۱
نام نویسنده: sobhan

ریوالدو، هافبک دفاعی جدید استقلال مدعی است که تا دو ماه قبل در جام حذفی برزیل بازی می‌کرده و اینکه قراردادش با تیم برزیلی تمام نشده بود و باید پول رضایتنامه سنگینی می‌داد و البته با تیم ودوز سوییس قهرمان لیگ سوییس شده است. به گزارش مازند اسپرت: به نقل از ایران ورزشی، هافبک جدید […]

ریوالدو، هافبک دفاعی جدید استقلال مدعی است که تا دو ماه قبل در جام حذفی برزیل بازی می‌کرده و اینکه قراردادش با تیم برزیلی تمام نشده بود و باید پول رضایتنامه سنگینی می‌داد و البته با تیم ودوز سوییس قهرمان لیگ سوییس شده است.

به گزارش مازند اسپرت: به نقل از ایران ورزشی، هافبک جدید استقلال هم نام ریوالدوی بزرگ است و هموطن جانواریو. آیا این اتفاقات می‌تواند برای طرفداران خوشایند باشد؟ تا اینجا استقلالی‌ها از داشتن چپ پای برزیلی خوشحال هستند ولی نگاهی به آمار این بازیکن و روزنامه‌های برزیلی نشان می‌دهد که او در سال آخر سابقه درخشانی از خود به جا نگذاشته است.

برگردیم به ۲ سال پیش . زمانی که ریوالدو در هنگام بازی فیگوئرنزه و گرمیو با خطاب کردن داور به نام «دزد، دزد، دزد» جنجال بزرگی آفرید و برای باشگاه فیگوئرنزه جای توجیه و عذرخواهی نگذاشت. در دقایق پایانی بازی در تاریخ ۲۳ اکتبر ۲۰۱۴ ریوالدو به دلیل حرکت خشن از زمین اخراج شد ولی اعتراض او تمامی نداشت و حرکات دستش که به داور می گفت انگشتانت را می برم!

داور بازی وینیسوس فورلان در گزارش داوری خود این حرکات را یادآور شد و فدراسیون فوتبال برزیل سریعا وارد عمل شد تا جلوی تکرار چنین حرکاتی را بگیرد اما در مطبوعات به این مساله هم پرداختند که داور بازی – فورلان – می‌تواند به دادگاه عالی شکایت کند و پیگیر حقوق شهروندی خود باشد چرا که ریوالدو او را «دزد» خطاب کرده است. ابتدا قرار بود حکم محرومیت ریوالدو سنگین باشد و حداقل ۶ بازی را از دست بدهد اما در نهایت با فرجام‌خواهی باشگاه فیگوئرنزه این محرومیت به دو جلسه رسید ولی این محرومیت خفیف باعث نشد تا صدای اعتراض‌ها بخوابد و در همان قدم اول باشگاه فیگوئرنزه تمایل نداشتن خود را برای ادامه همکاری برای فصل بعد نشان داد.


از هفته سی‌ام و اخراج مقابل گرمیو، ریوالدو فقط دو بازی انجام داد، مقابل رسیف ۶۸ دقیقه و مقابل سائوپائولو ۲۴ دقیقه. این پایان کار ریوالدو در برزیل بود و ۶ بازی دیگر را از روی سکو تماشا کرد

پاسخی بگذارید