تاریخ: ۱۷:۱۵ :: ۱۳۹۴/۰۹/۰۴
نام نویسنده: sobhan

نایب رئیس هیات فوتبال استان مازندران در خصوص صحبت های بهزاد داداش زاده (سرمربی سابق صنعت جوان ساری) در یکی از ویژه نامه های ورزشی در استان واکنش نشان داد و  گفت : این صحبت ها کذب محض است . به گزارش مازند اسپرت ؛ هادی خلردی نایب رئیس هیات فوتبال استان مازندران در گفتگویی […]

hadiiنایب رئیس هیات فوتبال استان مازندران در خصوص صحبت های بهزاد داداش زاده (سرمربی سابق صنعت جوان ساری) در یکی از ویژه نامه های ورزشی در استان واکنش نشان داد و  گفت : این صحبت ها کذب محض است .

به گزارش مازند اسپرت ؛ هادی خلردی نایب رئیس هیات فوتبال استان مازندران در گفتگویی با پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال در خصوص صحبت های اخیر بهزاد داداش زاده واکنش نشان داد و اظهار داشت : صحبت هایی که ایشان در خصوص بنده و هیات فوتبال استان مازندران انجام داده اند کذب محض است و بنده فقط با شخص آقای بحرگرد صحبت کردم .

وی ادامه داد : آقای داداش زاده بخاطر خود سرانه عمل کردنش باعث ایجاد این همه حواشی در تیم صنعت شدند و عامل این نیز شدند که صنعت ساری هم اکنون از هشت بازی هفت امتیاز داشته باشد .

خلردی افزود : هواداران و مردم ساری نیز از این موضوعات و حواشی ایجاد شده توسط بهزاد داداش زاده ناراحت هستند ، به این دلیل که کاملا سلیقه ای این بازیکنان را به عناوین مختلف که نمیخواهم اینجا بازگو کنم به بازی گرفته است . ایشان بازیکنانی که باید در زمین بازی میکردن را کنار نیمکت و حتی خارج از لیست نگه میداشتند و بازیکنان مخصوص خودش را به بازی میگرفتند .

این مسئول در خصوص بحث تبلیغات استادیوم شهدای ساری و این موضوع که نصب بنر های تبلیغاتی از وظایف هیات فوتبال نیست توضیحاتی داد و گفت : ما تبلیغات استادیوم را به طور کامل در اختیار این تیم قرار داده ایم و همچنین کمک های زیادی هم در این خصوص برای این تیم انجام داده بودیم اما آقایان انتظار نداشته باشند که هیات فوتبال بخواهد برایشان بنر تهیه کرده و آنها را نصب کرده و به نمایش بگذارد.

خلردی ادامه داد : مطمئن باشید اینکار ها از وظایف خودشان بوده و جزوظایف هیات فوتبال نمی باشد که برای آنها بنر تبلیغاتی نصب کند و هر موقع که آمادگی داشته باشند میتوانند اینکار را انجام دهند و کسی مانع آنها نخواهد بود و البته همه اینها برای کمک به باشگاه است و نه اشخاص خاص !

نایب رئیس هیات فوتبال استان مازندران ضمن انتقاد از عملکرد بسیار ضعیف این مربی در این تیم اظهار داشت : اینها نباید بهانه ای باشد برای یک سرمربی ای که ابتدا مدیر فنی بوده و بعد دیگران را یکی کی کنار زده تا خودش را به عنوان سرمربی اعلام کند ، واقعا اینها باعث تاسف می باشد و  نکته دیگر اینکه کنار گذاشتن آقای اصغر زاده به چه قیمتی صورت گرفت ؟ مگر ایشان مربی بومی خود ساری نبودند ؟ مطمئنن همین مسائل باعث ایجاد حواشی و عدم نتیجه گیری تیم بوده است .

خلردی افزود : اگر ایشان نتیجه میگرفتند قطعا مردم ساری حمایتشان میکردند و چون عدم نتیجه گیری به خاطر خودخواهی شخص ایشان بود ، این اتفاقات رخ داده است . سرمربی تیمی که به هر عنوانی بازیکن جابه جا میکند نباید مربیگری کند ،بلکه باید کار دیگری انجام دهد !

وی در خصوص حضور بازیکنان بی کیفیت و غیر بومی در این تیم نیز انتقادی کرد و گفت : خیلی جالب است ، ما استانی هستیم که همه ساله تعداد زیادی بازیکن به استان های دیگر صادر میکنیم ، چگونه و چطور یک سرمربی به خودش این اجازه را میدهد که از بازیکنان بومی استفاده ای نکند ولی بازیکنان بی کیفیتی از استان های دیگر را به این تیم وارد کند. ما در استان مازندران استعداد بزرگی به نام ” بازیکن ” داریم و در کل کشور ، استان برتر صادر کننده بازیکن هستیم ، ما بازیکن صادر میکنیم اما متاسفانه مربیانی به استان مازندران میآیند که همراه خودشان از استان های دیگر بازیکن می آوردند و استعداد های ناب مازندرانی را نادیده میگیرند .

این مسئول در پایان باز هم ضمن تکذیب صحبت های اخیر این مربی خاطر نشان کرد : به هیچ وجه در حیطه کاری بنده نیست که در کار مربی یک تیم دخالت کنم ، انتقاد بنده صرفا در استفاده از بازیکنان مستعد و بومی بوده زیرا تیم نتایج مطلوبی کسب نکرده بود . مسئولین این تیم هرگونه امکاناتی ( از قبیل زمین ،‌استادیوم و .. ) را که خواستند در اختیارشان قرار داده ایم . ایشان با این حرف ها و صحبت ها میخواستند نتایج ضعیف و عملکرد بد خودشان را گردن دیگران بیاندازند .

 

 

پاسخی بگذارید