تاریخ: ۸:۴۴ :: ۱۳۹۴/۰۹/۰۳
نام نویسنده: sobhan

مهاجم ولزی تیم فوتبال رئال مادرید گفت: خیال ترک تیمم را ندارم و آرامش، ثروت، اعتبار و محبوبیتم را از دست نخواهم داد. به گزارش مازند اسپرت ، گرت بیل بازیکن کلیدی تیم فوتبال رئال مادرید گفت: هرگز خیال ترک مادرید را ندارم و می‌خواهم در این تیم بمانم. بازگشت به فوتبال انگلیس در دستور […]

مهاجم ولزی تیم فوتبال رئال مادرید گفت: خیال ترک تیمم را ندارم و آرامش، ثروت، اعتبار و محبوبیتم را از دست نخواهم داد.

به گزارش مازند اسپرت ، گرت بیل بازیکن کلیدی تیم فوتبال رئال مادرید گفت: هرگز خیال ترک مادرید را ندارم و می‌خواهم در این تیم بمانم. بازگشت به فوتبال انگلیس در دستور کار من یا مدیر برنامه‌هایم نیست و قصد دارم در این تیم برای سال‌های طولانی بمانم. باید بهتر بازی کنم و بدرخشم، در چند بازی اخیر بدشانسی آوردم و به خوبی می‌دانم که هواداران رئال مادرید همه چیز را زیر ذره بین دارند.

بیل افزود: مشکلی با رئال مادرید ندارم و نگران حضورم در تیم ملی ولز نیز نیستم. ولز برای تفریح به یورو ۲۰۱۶ نخواهد رفت و هدف اصلی ما حضور در جمع بزرگان فوتبال اروپا است و تا جایی که بتوانیم برای رسیدن به قله تلاش خواهیم کرد.

بیل به همراه وکیل خود هفته آینده با باشگاه رئال مادرید جلسه مهمی دارد تا شرایط تغییر مبلغ قرارداد خود را بررسی کند. او از کنایه رسانه‌های مادریدی خسته شده و قصد دارد شفاف سازی کاملی در این موضوع وجود داشته باشد.

پاسخی بگذارید