تاریخ: ۴:۵۷ :: ۱۳۹۴/۰۹/۰۳
نام نویسنده: sobhan

سرمربی پیشین تیم فوتبال رئال مادرید در واکنش به شایعه اخراج بنیتس گفت: بازگشت به مادرید برای من غیرممکن نیست اما گزینه‌های پاریس و چلسی هم وجود دارند. به گزارش مازند اسپرت ؛ کارلو آنچلوتی سرمربی ایتالیایی که مدتی است بیکاری و استراحت را تجربه می‌کند در واکنش به شایعه بازگشت به رئال مادرید و […]

سرمربی پیشین تیم فوتبال رئال مادرید در واکنش به شایعه اخراج بنیتس گفت: بازگشت به مادرید برای من غیرممکن نیست اما گزینه‌های پاریس و چلسی هم وجود دارند.

خبرگزاری فارس: آنچلوتی: بازگشت به مادرید؟ چرا که نه!

به گزارش مازند اسپرت ؛ کارلو آنچلوتی سرمربی ایتالیایی که مدتی است بیکاری و استراحت را تجربه می‌کند در واکنش به شایعه بازگشت به رئال مادرید و اخراج قریب الوقوع بنیتس از پرافتخارترین تیم باشگاهی جهان گفت: برای بازگشت به مادرید اگر از لحاظ منطقی مانعی بر سر راه نباشد، یک ثانیه هم وقت را تلف نخواهم کرد، مشکلی نیست، چرا که نه؟ مادرید برای من خاطرات خوبی داشته اما گزینه‌های مهمی همچون چلسی و پاری‌سن‌ژرمن نیز وجود دارند. باید همه جوانب را سنجید.

وی ادامه داد: ماجریا اختلاف بین رونالدو و بنیتس به عقیده من یک بازی رسانه‌ای مضحک است، رونالدو چها رمشاور مطبوعاتی دارد، او بازیکن با تجربه‌ای است و هرگز علیه مربی خود حرف نمی‌نزد، خبرنگاران او را احاطه می‌کنند و حرف در دهانش می گذارند، بارها به او گفته‌ام که مراقب رفتارش مقابل خبرنگاران و عکاسان باشد. برای همکار خوبم رافائل بنیتس آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم بهترین اتفاق برایش رخ دهد.

پاسخی بگذارید